• Головна
  • Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло для родини, яка опікується 10 дітьми-сиротами
Новини компаній
13:00, 12 вересня 2022 р.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло для родини, яка опікується 10 дітьми-сиротами

Новини компаній

Телеведуча започаткувала проект “Дім для дітей”, що покликаний допомагати дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) з житлом, яке вони втратили під час війни. Першим став ДБСТ Целухіних із Луганщини, у яких війна забрала не лише дім, а й батька.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло дл..., фото-1

Родина Целухіних із Луганщини - особлива родина. Маючи своїх двох дітей, подружжя Ірини та Віталія взяло під опіку Руслана та його старшу сестричку Юлю. Згодом пара прихистила ще дітей, і родина розрослася до будинку сімейного типу. Зараз під опікою Целухіних десять дітей-сиріт, віком від чотирьох до шістнадцяти років. Точніше кажучи, під опікою Ірини. Бо її чоловік загинув у березні, намагаючись після чергових обстрілів погасити від пожежі їхній дім.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло дл..., фото-2

Уже покійний Віталій вирішив не евакуюватися, а залишатися та оберігати їхнє житло у Рубіжному. Подружжя завжди мріяло про великий будинок, у якому лунатиме дитячий сміх. І він був у них, допоки росія не прийшла “визволити” українців. Так діти із будинку сімейного типу Целухіних уже вдруге втратили і дім, і батька.

Пані Ірина абсолютно стійко і не покладаючи рук рятує своїх дітей. Рятує морально та фізично. Вона є абсолютним взірцем української жінки на війні. Втративши чоловіка та будинок і маючи під опікою десятьох дітей-сиріт, пані Ірина не здається. З неї хочеться брати приклад. Почувши її історію, познайомившись особисто, у мене не було жодних вагань, що нам потрібно допомогти родині Целухіних, зробити для них максимум, - каже відома українська телеведуча Катерина Осадча.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло дл..., фото-3

У свій день народження, 12 вересня, Катерина оголосила великий збір у 3,2 мільйона гривень. На зібрані кошти телеведуча разом із благодійним фондом “Твоя опора” мають намір придбати для Целухіних будинок на Івано-Франківщині, куди вони евакуювалися.

Громада області та волонтери багато зробили для родини - привезли їм одяг, техніку, щоби діти могли навчатися. Бо Целухіні виїжджали з кількома рюкзачками і подекуди у них навіть змінних штанів не було, - каже засновниця благодійного фонду “Твоя Опора” Валерія Татарчук. - Також родині надали житло, але воно всього 44 кв.м. Десятеро дітей-сиріт, мама, її рідна донька та старенький дідусь там ледве поміщаються. Але найгірше, що там старенькі двері та вікна, які пропускають холод, і немає опалення. Наш фонд дуже вдячний Катерині Осадчій за таку ініціативу і дуже хоче допомогти зібрати на будинок для родини. Бо попереду зима, і діти повинні бути захищеними.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло дл..., фото-4

Дитячий будинок сімейного типу Целухіних перший в рамках великого проекту “Дім для дітей”, який започатковує Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора”. Вони дуже розраховують на небайдужіть українців і допомогу у купівлі дому для десяти дітей-сиріт.

Ідея проекту з’явилася після тисяч історій, які ми почули, розшукуючи людей у нашому проекті “Знайти своїх”, - каже телеведуча. - Кожна історія родини - це окрема історія трагедії війни в Україні. А в родин, у яких багато дітей, ця трагедія множиться на кількість дітей. Стало зрозуміло, що потрібно допомагати. Тим паче, скоро зима. А родинам з великою кількістю дітей, які залишилися без житла і без місця, де б вони могли перезимувати, діватися нікуди. Тож дуже важливо їх сьогодні підтримати.

Чоловік загинув, гасячи дім після обстрілу: у свій день народження Катерина Осадча разом із фондом “Твоя Опора” оголосила збір на житло дл..., фото-5

У свій день народження телеведуча Катерина Осадча дуже просить зробити подарунок, але не для неї, а для родини Целухіних! Бо кожен донат від небайдужих українців наблизить їх до будинку, у якому десять дітей-сиріт зможуть зустріти зиму. Так, це буде не той дім, який власноруч будував покійний батько сімейства, але це буде нове місце, де діти та їхня матір почуватимуть себе захищеними.

Підтримати ініціативу Катерини Осадчої та фонду “Твоя Опора” і допомогти дитячому будинку сімейного типу Целухіних можна за посиланням.

Спільний проект Катерини Осадчої з благодійним фондом "Твоя опора" реалізується у співпраці з радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...