• Головна
  • Кремування померлої людини у Києві
Новини компаній
10:00, 9 вересня

Кремування померлої людини у Києві

Новини компаній

Похорон близької людини – складний момент у житті кожного. Складно усвідомити, що рідної крові більше немає, ніколи не зможеш її обійняти. У атмосфері гіркоти втрати організація похоронного процесу – останнє, про що доводиться думати. Саме тому було започатковано похоронне бюро Чирков & Co, яке надає ритуальні послуги мешканцям Києва та приміської зони столиці.

Кремування померлої людини у Києві, фото-1

Переваги кремації, де і як проходить

Протягом багатьох століть у традиційній християнській релігії панувало поховання померлих у землю. В останні роки користується популярністю кремування людини. Такі трансформації – аж ніяк не питання зміни вірувань. У нього більш практичні та прозові мотиви.

Послуги кремування у Києві стали частіше замовляти з кількох причин:

  1. кількість вільної землі на цвинтарях скорочується, а вартість могили через це зростає;
  2. організація кремації займає набагато менше часу та зусиль, ніж звичайний похорон;
  3. кремація дає можливість не їздити на заміський цвинтар, щоб доглядати могилу.

Крематорій у Києві розташований при Байковому цвинтарі. Тут офіційно виконують спалювання тіл у печах. Після цього від покійного залишаються лише невеликі фрагменти – прах. Родичі можуть по-різному розпорядитися ним: придбати урну та зберігати його вдома або замовити комірку в колумбарії – спеціальному місці для розміщення урн із прахом.

Кремація відбувається за чітко встановленою процедурою. Перед проведенням оформлюють всю необхідну документацію. Заборонено кремувати людей, які загинули насильницькою смертю. Для цього потрібно запитати на дозвіл Генеральної прокуратури.

Кремування померлої людини у Києві, фото-2

Послуги похоронного бюро Чирків & Co

Похоронне бюро Чирков & Co багато років взаємодіє з київським крематорієм при виконанні кремування у Києві. Послуги кремації включають не лише безпосередньо спалення тіла, а й низку інших процедур:

  • планування траурної церемонії;
  • транспортування тіла в морг та крематорій;
  • оренда церемоніального приміщення;
  • підбір ритуального приладдя;
  • доставка тіла покійного на спеціальному катафалку.

Можна замовити урну для кремації на свій розсуд. Вартість послуг підбирається суто індивідуально для кожного клієнта та включає усі проведені заходи. Співробітники похоронного бюро повністю супроводжують церемонію, тож замовник ні про що не турбується. Він може спокійно зосередитися на прощанні з померлим, пережити сумні моменти та не замислюватись про організаційні питання.

Якщо клієнт вибирає кремацію, він гарантовано отримує послуги високої якості. Також можна організувати класичну похоронну церемонію відповідно до християнських церковних канонів. Священнослужителі нормально ставляться до того, що кремування набирає все більшої популярності в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...