![](https://s.44.ua/section/logo/upload/pers/22/logo.png?20240727)
Під Києвом врятували жінку, яка хотіла врятувати котика, - ФОТО
![Жінка рятувала котика, але сама потрапила в халепу. Фото: ДСНС Жінка рятувала котика, але сама потрапила в халепу. Фото: ДСНС](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жінка рятувала котика, але сама потрапила в халепу. Фото: ДСНС
На Київщині у Бучанському районі жінка так хотіла врятувати котика, що й сама потребувала порятунку.
Рятуючи котика, жінка залізла на дерево, втім спуститися самотужки не змогла. Так і застрягла з улюбленцем на дереві.
Курйозний випадок трапився 6 вересня, розповіли в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. На допомогу жінці та коту прийшли рятувальники Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області.
Картина така: жінка і кіт сидять на одному дереві та не можуть з нього злізти. Все банально і просто: жіночка хотіла врятувати котика і не розрахувала свої можливості, - розповіли в пресслужбі ДСНС.
![Під Києвом врятували жінку, яка хотіла врятувати котика, -..., фото-1 Під Києвом врятували жінку, яка хотіла врятувати котика, - ФОТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За допомогою автодрабини, бійці спустили обох на землю та надали допомогу постраждалим. Ані котик, ані відчайдушка жіночка серйозних ушкоджень не зазнали.
Раніше ми розповідали, що під Києвом 7-річна дитина залізла у електротрансформатор.
Головні новини Києва - 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час