• Головна
  • Місія здійсненна: KMK Group виготовляє сучасні укриття для військових та цивільного населення та працює над відновленням українських міст
Новини компаній
11:00, 31 серпня 2022 р.

Місія здійсненна: KMK Group виготовляє сучасні укриття для військових та цивільного населення та працює над відновленням українських міст

Новини компаній

Компанія KMK Group добре знає, як важливо мати дах над головою для кожного українця, адже займає лідируючі позиції в будівельній сфері понад 18 років поспіль. Головними напрямками діяльності являється українське виробництво станцій біологічного очищення стічних вод Topas Ukraine, а також представництво європейських брендів: грецької гідроізоляції Alchimica та бельгійського поліпропілену Paneltim.

Про укриття та підтримку ЗСУ

За час війни KMK Group започаткували новий напрямок діяльності - виробництво укриттів Shelter Paneltim з можливістю встановлення від 24 годин, першими власниками яких на благодійній основі стали саме ЗСУ.

“Помітивши фото українських військових, що відпочивали після складного дня безпосередньо на сирій, холодній землі, я відчула обов’язок перед державою та нашими захисниками створити надійні підземні приміщення, де люди зможуть себе почувати себе ЛЮДЬМИ навіть в таких умовах. Компанія KMK Group - сертифікований представник бельгійських конструкційних сендвіч-панелей Paneltim на території України, що здатні витримати грунтові води, стійкі до фізико-механічних навантажень, вібрації землі та не схильні до гниття. Тож, не гаючи часу, параллельно основному виробництву ми відразу запустили в роботу конструювання укриттів Shelter Paneltim, як вже зрозуміло, з використанням сендвіч-панелей преміум класу Paneltim. Я була неймовірно щаслива, отримавши приємні відгуки від військових на передовій 72 бригади, де встановлене наше укриття, що стимулювало і підтверджувало правильність нашого шляху!”, - зазначила Катерина Черноусько, власниця компанії KMK Group.

KMK Group активно підтримує наші війська, надаючи різнопланову допомогу, загальна сума якої на даний момент складає 290000 грн гуманітарно та 270000 грн фінансово. Вся команда компанії залишається в країні, продовжує виконувати свої прямі обов’язки та працює над найважливішими питанням сьогодення: забезпечення укриттями співвітчизників та відбудови України.

Чим бізнес KMK Group корисний для економіки та інфраструктури України?

Для ефективного та раціонального відновлення українських міст є грамотна етапність! Кожен з напрямків KMK Group закривають головні етапи будівництва від початкового кроку до останнього: від встановлення автономної каналізації для містечок, що потребують очищення стічних вод навіть від 1000 куб/добу до покриття будь-якої поверхності гідроізоляцією з гарантійним терміном експлуатації 25 років!

Місія здійсненна: KMK Group виготовляє сучасні укриття для військових та цивільного населення та працює над відновленням українських міст, фото-10

Тому наразі пріоритетними завданнями бізнесу, які допоможуть відбудувати сучасну безпечну державу є:

  • забезпечення якомога більше бригад ЗСУ укриттями Shelter Paneltim
  • пошук будівельників, підрядників, торгових та будівельних організацій для довготривалої співпраці, а саме постачання укриттів та автономної каналізації
  • пошук дилерів в напрямках автономної каналізації та гідроізоляції
  • налагодження процесу забезпечення автономною каналізацією швидко зведених будинків для переселенців
  • винайдення нових ідей для покращення умов життя суспільства

З питань співпраці звертайтесь: +380505439602.

Підтримка під час війни, стабільна економіка держави та відновлення інфраструктури України - три складові для відродження майбутнього України. Разом подолаємо труднощі війни та здобудемо перемогу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...