Новини компаній
17:00, 17 серпня 2022 р.

Ми будуємо непрохідну оборону

Новини компаній

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив робочу поїздку до району виконання завдань одного з підрозділів у Північній операційній зоні. Він оглянув позиції та обговорив з особовим складом комплекс питань щодо підвищення оборонних спроможностей.

Ми будуємо непрохідну оборону, фото-1

Перевіривши ситуацію на власні очі та отримавши інформацію від простих солдатів, командирів взводів та рот вже можна корегувати дії своїх підлеглих – від командувачів угрупувань до командирів батальйонів, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

В першу чергу командувач звернув увагу на облаштування інженерних загороджень, які прикриватимуть підходи до району оборони батальйону.

Ми будуємо непрохідну оборону, фото-2

Мінування місцевості на підходах до наших оборонних позицій зберігає оборонні спроможності для відсічі наступу. Це дуже корисний бойовий досвід, який ґрунтується на тривалих бойових діях на сході нашої держави. Отримані раніше знання та вміння, ми втілюємо тут під час організації більш стійкої оборони, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також Сергій Наєв подякував керівникам органів місцевого самоврядування та керівникам військових адміністрацій областей, які надають дієву допомогу.

Ми будуємо непрохідну оборону, фото-3

Сьогодні найбільша увага приділяється позиціям, які максимально наближені до державного кордону. Підрозділи, які туди висуваються, за досить нетривалий час справно будують оборонні позиції та вживають заходи для підвищення їх стійкості, - наголосив командувач.

Ми будуємо непрохідну оборону, фото-4

За його словами, морально та психологічно наші військовослужбовці готові до виконання завдань за призначенням. Чимало з них мають бойовий досвід, набутий в ході відсічі збройної агресії. Але командування угрупування не стоїть на місці, щодня відправляє відповідних фахівців, які проводять заходи безпосередньо в районах виконання завдань.

Ми зробимо все необхідне, щоб оборона на цьому напрямку була непрохідною для противника, – підсумував Командувач Об’єднаних Сил.

Ми будуємо непрохідну оборону, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...