• Головна
  • Нарощення бойових спроможностей
Новини компаній
15:00, 12 серпня 2022 р.

Нарощення бойових спроможностей

Новини компаній

У районі відповідальності Командування Об’єднаних Сил Збройних сил України тривають заходи бойової підготовки підрозділів сил територіальної оборони, що виконують завдання на Північному напрямку.

Зокрема, задля психологічної стійкості та готовності військовослужбовців діяти в різних умовах і видах бою відпрацьовується обкатка бронетехнікою.

Під час тренувань військові короткими перебіжками ховаються в окоп, пропускають над собою бойову машину, після чого вражають ручною кумулятивною гранатою силовий відсік танка. Далі – автоматною чергою знищують екіпаж броньованої машини.

Як зазначив командувач Об'єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, таке практичне заняття є важливим елементом індивідуальної підготовки військовослужбовців.

"Проходячи обкатку танком, у військовослужбовців загартовується витримка, зростає самоконтроль та дисциплінованість. Крім цього у них формується неабияка впевненість у власних силах та зброї", – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що під час тренувань українські оборонці також проходять вишкіл з тактичної медицини, вчаться працювати з картами, набувають навичок із вогневої та інженерної підготовки.

"Такі навчання дуже важливі, адже вони сприяють не лише здобуттю нових умінь, але й підвищенню обороноздатності й згуртованості особового складу. Усі військовослужбовці працюють як одна команда, намагаючись при цьому стати набагато сильнішими й вмотивованішими, задля протистояння ворогу на захисті рідної країни", − підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...