• Головна
  • Перший крок до оферу в IT: стартують безкоштовні онлайн-курси з QA Automation (Java) і Data Engineering
18:41, 9 серпня 2022 р.

Перший крок до оферу в IT: стартують безкоштовні онлайн-курси з QA Automation (Java) і Data Engineering

Parimatch Tech Academy відкриває набір одразу на два онлайн-курси: з QA Automation (Java) та Data Engineering. За час навчання студенти отримають знання зі своїх спеціалізацій, створять проєкти, а також матимуть змогу пройти стажування у компанії з реальними завданнями. Найкращі випускники отримують джоб-офер у Parimatch Tech.

Кандидати можуть обрати два напрями для навчання:

QA Automation (Java) — вивчення ключових понять, що стосуються автоматизованого тестування веб- і мобільних платформ, опанування базових підходів та використання Selenium WebDriver, Appium, Apache HTTP-клієнта й інших інструментів;

Data Engineering — курс для початківців, які хочуть побудувати кар’єру в галузі роботи з даними. У рамках цього курсу вчать основам проєктування даних, пов’язаних із побудовою конвеєрів даних за допомогою Python, SQL, NoSQL та інших сучасних технологій.

У новому наборі ми вперше пропонуємо студентам курс Data Engineering. Немає сумнівів, що майбутнє технологій та світу — за даними. Тому попит на спеціалістів, що вміють працювати з Data, невпинно зростає. У нашій команді вже сформувався певний рівень експертизи й досвіду, що дасть змогу випустити спеціалістів високої кваліфікації, — зазначає керівник напряму, Deputy CTO та Chief Data Officer у Parimatch Tech Дмитро Федюков.

Загалом за 2 роки існування у Parimatch Tech Academy навчалося майже 300 студентів, з яких близько 100 отримали офери від Parimatch Tech та інших компаній. Ще кілька десятків проходять стажування в рамках останнього набору.

Навчання на нових програмах триватиме 3,5 місяця і буде проходити тричі на тиждень. Воно складається з теоретичних занять і практики, а також виконання проміжних завдань та фінального проєкту після проходження курсу. Ще 2,5 місяця відведено на оплачуване стажування.

Кожний новий набір у Parimatch Tech Academy стає все більш масштабним і якіснішим за попередні. Попри війну наша команда ставить перед собою найамбітніші завдання та відчуває відповідальність за майбутнє студентів. Наша мета — продовжувати розвиток IT-сектора через підготовку якісних кадрів, — підкреслює лідер Академії та Chief Technical Officer у Parimatch Tech Артур Аширов.

Щоб потрапити на навчання, претенденти проходитимуть відбір. До 21 вересня треба подати онлайн-заявку й отримати підтвердження від організаторів. Далі — два тести (логіка і технічний) та онлайн-співбесіда. Старт занять — 10 жовтня.

Реєстрацію відкрито до 21 вересня, подати заявку на курс з QA Automation with Java та Data Engineering можна на сайті

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Київ #сьогодні #Київщина #війна #безкоштовні онлайн-курси з QA Automation (Java) і Data Engineering
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...