• Головна
  • Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”
Новини компаній
13:00, 29 червня

Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”

Новини компаній

Міжнародна організація з розвитку та гуманітарної допомоги “CARE” співпрацює з українським благодійним фондом “Твоя Опора”, який здійснює закупівлю та доставку лікарням медичного обладнання та медикаментів.

Міжнародна спільнота не залишається осторонь української біди від початку нового наступу наприкінці лютого, і все більше компаній та організацій прагнуть проявити свою солідарність та допомогти.

Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”, фото-1

Одна з найбільших і найдавніших благодійних організацій “CARE” також запропонувала свою підтримку. Вона працює вже понад 75 років і допомагає у більш ніж ста країнах. Через війну з росією та спричинену нею гуманітарну кризу Україна увійшла до числа тих, кого сьогодні активно підтримує “CARE”.

“Ми дійсно пишаємося тим, що співпрацюємо з “Твоєю опорою” всередині України та допомагаємо людям, які потребують допомоги, медичним обладнанням та ліками. Робота через партнерські організації важлива, тому що місцеві організації - це люди, які збираються змінити громадянське суспільство. “Твоя Опора” є чудовим прикладом”, – каже Карл-Отто Зентель, генеральний директор CARE Німеччина.

Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”, фото-2

На перший пакет допомоги від “CARE” для однієї з київських лікарень вдалося закупити важливе реанімаційне обладнання. Серед якого - і наркозна станція, і апарати штучної вентиляції легень, і пересувні світильники, і апарат ультразвукової діагностики та багато інших медичних приладів і товарів. У лікарні кажуть, що це обладнання дозволить їм оперативніше діагностувати захворювання та бути мобільнішими, що надзвичайно важливо в умовах воєнного стану. А відтак і врятувати більше українців, зокрема постраждалих від війни.

“Ми пишаємося партнерством з “CARE” і вдячні за їхню допомогу. Водночас ми просимо не забувати про Україну! Щодня гинуть люди - діти та дорослі. Це пекло, яке стало нашою реальністю. Тож ми просимо підтримувати українців”, - каже Валерія Татарчук, засновниця українського благодійного фонду “Твоя Опора”.

Для довідки.

“CARE”- провідна гуманітарна організація, заснована у 1945 році. У 2021 році “CARE International” працювала у більш ніж 100 країнах, охопивши понад 100 мільйонів людей. “CARE” працює по всьому світу, щоб рятувати життя, подолати бідність і досягти соціальної справедливості.

“Твоя Опора” - український благодійний фонд, заснований у 2014 році Валерією Татарчук, щоб допомагати дітям із вродженими вадами серця. Із початком російсько-української війни фонд розширив спектр своєї діяльності і почав надавати гуманітарну допомогу постраждалим від воєнних дій дітям, дорослому цивільному населенню, лікарням, зокрема і прифронтовим, і дитячим лікарням.

Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...