Новини компаній
11:00, 28 червня

Чому гірчить одноразка?

Новини компаній

Українці, як і прихильники паріння з інших країн, схвально відгукуються про використання одноразових електронних сигарет. Такі под системи мають привабливий та сучасний зовнішній вигляд, вигідно відрізняються своїми компактними розмірами (особливо на фоні великих та важких боксмодів чи мехмодів), коштують недорого. Та й вибір доступних смаків постійно розширюється. Але головна перевага одноразок — відсутність необхідності обслуговувати пристрій, міняти рідину чи картридж, чистити спіраль тощо. Після вичерпання ресурсу жижи та батареї (що відбувається одночасно) можна спокійно дістати з кишені новий под, а старий відправити на утилізацію, немов звичайну батарейку.

Чому гірчить одноразка?, фото-1

В цьому сенсі процес використання одноразової електронної сигарети максимально подібний до паління звичайної. З тією лише різницею, що паріння не настільки шкідливе, як куріння. Недарма багато колишніх курців позбулися смертельно небезпечної звички завдяки переходу на бік пари. Що цікаво, здебільшого вони починали свій шлях боротьби з залежністю від нікотину саме з паріння одноразок.

Однак, як то кажуть, не все коту масляна. Подекуди можна прочитати скарги власників одноразових електронних сигарет на таку неприємність, як відчуття гіркоти під час паріння. Подібна ситуація вимагає розумного пояснення та пошуку шляхів виходу з неї. Адже гарний смак — це одна з насолод, яку отримує користувач під час використання пристрою. Взнаймо, що викликає гіркоту, та розберемося, чи можна позбутися такої неприємності.

Гіркота під час затяжки — 2 відповіді на одне запитання

Насправді причини неприємних відчуттів під час паріння одноразової електронної сигарети відрізняються в залежності від того, коли це стається. Розглянемо обидві ситуації.

Тільки купив одноразку, а вона вже гірчить!

Таке трапляється доволі нечасто, особливо якщо користуватися продукцією відомих брендів. Однак поодинокі випадки відчуття гіркоти одразу після першої затяжки все ж фіксуються. Причина в переважній більшості випадків полягає в тому, що спіраль пристрою нагрівається нерівномірно. Це стається внаслідок заводського браку. В результаті вата, змочена рідиною для паріння, банально починає підгорати в одному чи декількох окремих місцях. Але ж особливість конструкції одноразових под систем полягає в розміщенні атомайзера та резервуара з жижею в одному відсіку. Тому коли прихильник паріння робить затяжку, він відчуває гіркоту, яка є наслідком горіння вати.

На жаль повернути, чи обміняти такий бракований виріб на інший, не вийде. Ремонту одноразки також не підлягають. Можна вважати, що людині просто не пощастило, як, наприклад, у випадку з купівлею черешень чи яблук, в яких оселилися хробаки. Знову ж таки треба наголосити, що подібні казуси трапляються зрідка і здебільшого з одноразками маловідомих виробників. Але варто під час покупки про всяк випадок ретельно перевіряти пристрій.

Чому гірчить одноразка?, фото-2

Парив собі, парив, а тут чомусь гіркота з’явилась!

Така ситуація трапляється частіше. Якщо відчуття гіркоти з’явилося не одразу, а після тривалого користування сигаретою, це свідчить про практично нульовий залишок жижі для паріння. Як відомо, її ресурс далеко не безмежний. Цікаво, що здебільшого така подія страшенно дратує власника одноразки. Оскільки він вважає, що ще не зробив оголошеної виробником кількості затяжок.

Насправді виробники дійсно вказують такий параметр. Взнати кількість затяжок, на яку розрахована електронка, можна в багатьох випадках просто з назви моделі. Наприклад, популярна одноразова под система Elf Bar 1500 розрахована на 1500 тяг, а Elf Bar 2000 відповідно має прослужити на 500 затяжок довше. Але користувачам не варто повністю довіряти наведеним цифрам. Адже швидкість спустошення бака з рідиною залежить від інтенсивності використання пристрою, індивідуальної манери паріння, глибини затяжки. Окрім того, виробники дещо прикрашають такий параметр, тому можна сміливо орієнтуватись на зменшений орієнтовно на чверть показник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...