• Головна
  • Всесвітня продовольча програма ООН співпрацює з Uber, щоб покращити постачання допомоги в ураженій війною Україні
Новини компаній
13:00, 10 червня

Всесвітня продовольча програма ООН співпрацює з Uber, щоб покращити постачання допомоги в ураженій війною Україні

Новини компаній

– Інженери Uber створили спеціальну версію платформи Uber, щоб допомогти доставити тонни товарів першої необхідності по Україні.

– Сім’ї, які перебувають у важкодоступних, охоплених війною містах, стикаються з критичною нестачею їжі, води та інших необхідних речей.

– Наразі технологія працює в Дніпрі, планується її розширення до Львова, Вінниці, Києва та Чернівців.

Україна, 9 червня, 2022 року - Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) співпрацює з Uber Technologies Inc, глобальною платформою мобільності та доставки, щоб доставляти невідкладну допомогу людям у міських районах по всій Україні за допомогою спеціально створеної версії платформи Uber.

Оскільки для великих транспортних засобів проблематично досягати забудованих міських територій, співпраця з Uber дозволяє Всесвітній продовольчій програмі краще координувати, відправляти та відстежувати парк менших транспортних засобів, які доставляють предмети першої необхідності зі складів людям, що потребують допомоги в густонаселених районах України.

Завдяки платформі Uber Всесвітня продовольча програма може наблизити їжу до людей, які потребують підтримки: відправляти товари транспортом різних розмірів, відстежувати кожну поїздку до місця призначення та переконуватися у тому, що постачання були здійснені безпечно.

У межах співпраці Всесвітня продовольча програма вже доставила харчові продукти зі свого складу в Дніпрі в інші частини міста, готові до роздачі. Подальші постачання також відбуватимуться в інших частинах країни, зокрема у Львові, Вінниці, Києві та Чернівцях. Хід постачань можна відстежувати в режимі реального часу через платформу.

Всесвітня продовольча програма ООН співпрацює з Uber, щоб покращити постачання допомоги в ураженій війною Україні, фото-1

«Всесвітня продовольча програма відіграє важливу роль у наданні продовольчої та грошової допомоги тим, хто найбільше постраждав від війни в Україні. Ця технологія допомагає оптимізувати наше реагування та покращити те, як ми допомагаємо українським громадам, що покладаються на нас, — заявив Метью Холлінгворт, координатор Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні з надзвичайних ситуацій. — Це покращує наш доступ до українських компаній у мережі Uber, що робить наші операції більш ефективними та дозволяє використовувати місцеві можливості».

«Uber радий співпрацювати з Всесвітньою продовольчою програмою ООН, щоб допомогти їй ефективніше поширювати екстрену продовольчу допомогу по Україні, надаючи безоплатний доступ до спеціальної версії платформи Uber», — прокоментував Дара Хосровшахі, генеральний директор Uber. — «Використовуючи нашу технологію, організація тепер може планувати, відправляти, відстежувати та керувати постачаннями за допомогою мережі автомобілів і невеликих фургонів до кінцевих пунктів розподілу допомоги в радіусі 100 км від складів організації по всій країні».

Збереження культурної спадщини України

Крім своєї операційної діяльності, Uber продовжує ініціювати різноманітні соціальні проекти. В рамках ініціативи Uber Restore компанія допомагає команді реставраторів Українського реставраційного центру в Києві та його філії у Львові отримати безкоштовні поїздки, щоб забезпечити необхідну підтримку для збереження культурної спадщини України.

Ця робота є доповненням до пожертви в розмірі 250 000 доларів США, зробленої Uber для Всесвітньої продовольчої програми США для підтримки реагування на надзвичайну ситуацію в Україні. «Ми дякуємо Uber за допомогу в наданні критичної гуманітарної допомоги в Україні. Подібна співпраця з приватним сектором має вирішальне значення та допомагає нам впроваджувати інноваційні, гнучкі рішення для розв’язання складних проблем», — сказав Баррон Сігар, президент і генеральний директор Всесвітньої продовольчої програми США.

Всесвітня продовольча програма ООН співпрацює з Uber, щоб покращити постачання допомоги в ураженій війною Україні, фото-2

За останні три місяці Всесвітня продовольча програма стрімко розширила свою діяльність в Україні та навколо неї. До кінця червня організація надаватиме продовольчу та грошову допомогу більш як 3 мільйонам людей щомісяця в країні.

Uber продовжує підтримувати Україну та аби допомогти місцевим громадам впоратися з нестачею палива, компанія перезапустила сервіс Pool Chance у Києві, щоб допомогти забезпечити ще більше надійних поїздок та заощадити паливо для інших громадських потреб. Крім того, Uber запустив сервіс Uber Aid Shuttle у Львові, щоб й надалі допомагати покривати необхідні транспортні потреби від Львова до прикордонного переходу Шегині та у зворотному напрямку. В Україні Uber також допомагає дістатися до місць здачі крові донорам платформи DonorUA за допомогою промокодів на безоплатні поїздки. Такі поїздки доступні в усіх містах, де платформа надає свої послуги: у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Рівному та Луцьку.

***

Про Всесвітню продовольчу програму ООН: Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй є найбільшою гуманітарною організацією у світі, яка рятує життя у надзвичайних ситуаціях і надає продовольчу допомогу, щоб прокласти шлях до миру, стабільності та процвітання для людей, що відновлюються після конфліктів, катастроф і впливу зміни клімату.

Про Uber: Місія Uber — створювати можливості через рух. Ми почали роботу у 2010 році, щоб розв’язати просту проблему: як замовити поїздку одним натисканням кнопки? Здійснивши вже понад 30 мільярдів поїздок, ми створюємо продукти, щоб наблизити людей до того місця, де вони хочуть бути. Змінюючи те, як люди, їжа та речі пересуваються містами, Uber є платформою, що відкриває світ для нових можливостей. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...