• Головна
  • Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі
Новини компаній
15:00, 3 червня

Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі

Новини компаній

Днями «Європейська асоціація програмної інженерії» EASE представила українську ІТ-індустрію на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі. Захід було організовано командою проєкту Peace of Art спільно з Червоним Хрестом Сінгапуру для допомоги українцям, що постраждали від війни.

Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі, фото-1

1 500 гостей познайомилися з українською культурою та переконатися в тому, що українське ІТ продовжує працювати й може реалізовувати круті технологічні проєкти навіть у найскладніших умовах. Посольство України в Сінгапурі, посол Ізраїлю та почесний консул Люксембурга також підтримали подію. 

— Нашій країні потрібна допомога, але ми не чекаємо, поки хтось нас врятує. Україна бере на себе повну відповідальність — про це знають тисячі міжнародних партнерів завдяки меседжу, який Асоціація EASE регулярно транслює в комунікації з ними, — коментує Любов Мочалова, CEO «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE.

Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі, фото-2

Спеціально для виставки команда EASE створила лендинг, на якому продемонструвала промо матеріали про роботу українських IT-фахівців в умовах війни та розповіла про їхні потужні результати.

— Ми з перших днів війни спілкувалися з нашими міжнародними партнерами по всьому світу, щоб доносити реальну картину того, що відбувається в нашій країні. Тому що зазвичай іноземні медіа й наші клієнти отримували інформацію з новин, які не завжди повною мірою показують бізнес-ситуацію в Україні. Ми як асоціація ІТ-компаній вважаємо своїм обов'язком транслювати те, що відбувається, на міжнародній арені. Наші партнери повідомили нам про благодійний бізнес-вечір у Сінгапурі й запросили розповісти про український ІТ-сектор: як він працював до війни, як працює зараз, як розвивався до 24 лютого та які перспективи матиме після нашої перемоги. Тому ми створили промо матеріали, взяли інтерв'ю у реальних IT-спеціалістів, які продовжують працювати і виконувати замовлення вчасно та якісно, й продемонстрували їх під час заходу. Я дуже пишаюся командою, тому що ми реалізували все дуже швидко та якісно. Наші партнери у Сінгапурі це оцінили, — розповідає Любов Мочалова, CEO «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE.

Асоціація EASE представила ІТ-індустрію України на виставці A Ukrainian Affair у Сінгапурі, фото-3

Любов Мочалова додає, що зараз як ніколи раніше потрібно брати участь у різноманітних подіях та представляти нашу країну на міжнародній арені. Це буде найкращим показником того, що Україна в цілому та українське IT зокрема. Усі виручені на заході кошти будуть передані до Сінгапурського Червоного Хреста для закупки критично важливих медикаментів та обладнання для порятунку українців.ма продовжують працювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...