• Головна
  • У Маріуполі український прикордонник підірвав себе в оточенні росіян разом із радіостанцією
14:03, 10 квітня 2022 р.

У Маріуполі український прикордонник підірвав себе в оточенні росіян разом із радіостанцією

У Маріуполі український прикордонник підірвав себе в оточенні росіян разом із радіостанцією

У Маріуполі, старший офіцер Прикордонних військ України підірвав себе на радіостанції в Маріуполі, аби вона не дісталася російським загарбникам.

Останніми словами в радіостанції були "Слава Україні!".

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович під час онлайн-брифінгу. 

"За попередніми данними сьогодні в Маріуполі один зі старших офіцерів Прикордонних військ, будучи оточений ворогами і поранений, підірвав себе разом з радіостанцією, щоб вона не дісталася противникові. Останніми словами в радіостанції були "Слава Україні!". Низький уклін, шана і честь нашим прикордоникам", — сказав Арестович.

Арестович додав, що в Маріуполі тривають важкі вуличні бої, але наші війська тримають оборону.

Також він виразив особливу подяку українським прикордонникам. Він сказав, що попри тяжку службу, з початку повномаштабного російського вторгнення, жоден із них не здався. 

"Прикордонники - це дуже важка і особлива служба. Вони першими зустрічають ворога. При всій повазі до піхоти, яка має підтримку зліва, справа, прикордонники - це невеликий загін, на який насувається ворожа колона або танкова дивізія.

Відійти не можеш, бо це ганьба. Здатися теж - бо це проти військової честі.

Так от за нашими даними, жоден прикордонник не відійшов від початку конфлікта. Хтось загинув, хтось потрапив до полону, але не здався", - сказав Арестович, додавши, що влада робить все, аби повернути додому всіх хлопців, які потрапили до полону.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що під Києвом в повітряному бою героїчно загинув льотчик В’ячеслав Єрко

Підписуйтеся на наш Telegram. Боронимо інформаційний фронт разом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Київ #сьогодні #Київщина #війна #Маріуполь #Прикордонна служба #Арестович
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...