
15:08, 27 лютого 2022 р.
На півночі Києва збито два ворожих гелікоптера, - ФОТО
На телеграм-каналі заступника Міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко з'явилась інформація про те, що на півночі Києва збито два ворожих гелікоптера.
Прикреплена світлина, на якої з поля йде густий дим.
Нагадаємо, що в Києві українськими силовиками знищена група "кадирівців". Підписуйтесь на наш телеграм-канал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як реагувати на укуси комах та коли потрібна допомога лікаря
Новини компаній
15:00
Вчора
Оголошення
13:55, 26 травня
50
09:38, 19 червня
10:18, 10 червня
18:16, 20 червня
10:18, 10 червня
