• Головна
  • Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!
Новини компаній
17:00, 29 листопада 2021 р.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!

Новини компаній
Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-1

Якщо ТИ хотів тату – час діяти! Скористайся акційною ціною – 50% на всі “blackwork tattoo“. Акція діє до 12.12.21.

Які тату будуть популярними протягом 2022 року? А які ні? Як пандемія вплинула на людей, і які тренди почалися під час більш екзальтованого спілкування і комунікації серед нас.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-2

Дати дня народження будуть популярним трендом у 2022 році. «Люди можуть бути ближче зі своїми близькими через пандемії COVID-19». «Дата народження — це приємний маленький символ на честь близького члена сім’ї». Щоб додати додатковий ефект, ви можете перетворити дати в римських цифрах, крапках або лініях, латиницею, кирилицею, відбитки пальців, ніг, долонь, графічними символами пов'язаними з цією людиною, «наприклад ластівка – дитина народжена в травні».Сумні дати теж варті уваги, бо тату з нами назавжди. У 2021 році ми побачимо більше татуювань з іменами та обличчями рідних і друзів, оскільки люди хочуть бути більш близькими за своїми родичами.

Татуювання, які втілюють релігію чи духовність, не є новою тенденцією, і цього року ці символи та амулети можуть стати ще більш трендовими.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-3

«Віра, духовність, допомогла багатьом людям знайти спокій у божевільному світі 2019-2021 роках». Духовні татуювання включають мандали, лінії зі священного тексту, хрести та зірки та інші архаїчні символи. Для тих, чия «релігія» не дозволяє постійне татуювання, альтернативою можуть бути хна або тимчасове чорнило - перманент.

Символи природи – популярний тренд. «Після року карантину та обмежених поїздок багато людей, можливо, знаходять нову цінність і любов до природи, яку вони тепер хочуть представляти на своєму тілі». Рослини, тварини та астрономічні символи тенденція у дизайні татуювань, натхнених природою.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-4

Тату на видимих місцях набирають популярність. Видимість може бути головною тенденцією татуювань 2021 року, оскільки все більше людей просять татуювання на своїх руках, шиї, скронях, пальцях та обличчі. Татуювання стають масовою культурою в загальному суспільстві, вже менше асоціюються з «зеківською культурою совка», або чоловічі привілеї, і все менше людей намагається приховати їх у місцях, покритих одягом.

Татуювання на грудях були популярні у 2021 році й все ще залишаються актуальними, включаючи татуювання на грудині або багато прикрашені малюнки під грудьми.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-5

Племінні - «Маорі», Полінезія” ці татуювання також популярні в кількох культурах. Татуювання в племінному стилі, блекворк, лінії, геометрія - простір для створення сміливих дизайнів, були особливо популярні в 1990-х роках, але ця тенденція не зникла. Ці малюнки часто надихаються традиційним полінезійським та південноамериканським мистецтвом і татуюваннями, тому важливо знати, що деякі образи в племінному стилі є священними для певних культур.

Досі не вірите в чорну п'ятницю? Тоді до нас - на перевірку. Чорні знижки! На Чорне тату - 50%!, фото-6

Мінімалістичні татуювання – теж тренд, з чистими, простими лініями, з невибагливими графічними малюнками, милі, та «няшні», сердечка, крапки, малесенькі тваринки.

Лунько Галина. «Тут б'ють тату».

Наш Tik-Tok

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...