• Головна
  • У Бердянську розгорнули нову мережу веб-камер для туристів
12:08, 9 жовтня 2021 р.

У Бердянську розгорнули нову мережу веб-камер для туристів

На відомому курорті Азовського моря запустили 9 нових веб-камер. Тепер з допомогою онлайн-трансляцій можна помилуватися панорамами Бердянська на тлі мальовничої затоки, побачити місцеві визначні пам'ятки, а також знакові для міста об'єкти - білу ротонду, Верхній маяк, Бердянський морський порт, вітряки Ботієвської ВЕС і багато іншого, повідомляє інформаційна агенція  УНН.

У курортному Бердянську з метою популяризації туризму приватні компанії – Кирилівка.Укр та інтернет-провайдер ONet - розгорнули нову мережу з 9 онлайн веб-камер, які в режимі реального часу транслюють гарні краєвиди, включно із знаковими місцями, пам'ятками і пляжами.

Всього на сьогоднішній день мережа веб-камер на курорті включає 18 точок мовлення, подивитися які можна на сайті berd.ua.

Найбільш цікавими для відпочивальників повинні статті трансляції, які ведуться з Приморської площі і з найвищої точки Бердянська в мікрорайоні АЗМОЛ - тут сумарно встановлено 3 веб-камери з видами на маяк, морський порт, а також ротонду «Бердянськ» і Приморську площу. Одна з нових камер поворотна і веде трансляцію з 25 різних точок по черзі.

Додатково була запущена веб-камера на будівлі РАГСу в центрі міста з прямим видом на багатоповерхову забудову і сквер Пушкіна з великим фонтаном, а також бічним видом на море . Ще з 5 веб-камер транслюють вид на острів Дзендзик і пляжні локації в районі готелів «Summer Hotel», «Лоцман», «Аркада» і «Амальтея».

Подібні ініціативи медіа-ентузіастів, спрямовані на популяризацію азовських курортів, підтримують і експерти туристичної сфери. Наприклад, Денис Катюха, власник бази відпочинку «Адмірал», розташованої на узбережжі Азовського моря, так коментує новинку:

«Сьогодні, у зв'язку з ситуацією з медузами, особливо важливо підтримати курорти Азовського моря і показати їх привабливість, незважаючи на тимчасові природні форс-мажори. В цьому плані візуальні методи презентації були і залишаються найбільш ефективними. За допомогою веб-камер ми можемо показати, наскільки красиве і цікаве Приазов'я в рамках України, причому не тільки влітку, а й цілий рік. Важливо, щоб люди не піддавалися паніці, яка часто спровокована і перебільшена деякими ЗМІ, а могли в будь-який зручний час своїми очима побачити, що відбувається на узбережжі».

Одним словом, нові веб-камери в Бердянську мають не тільки практичний сенс, оскільки дозволяють стежити за тим, що відбувається на курорті в будь-який зручний час, а й є важливим інструментом просування вітчизняних морських рекреацій. До того ж, в умовах інформаційних атак на азовські курорти, вони залишаються єдиним максимально об'єктивним засобом відображення реальної ситуації на узбережжі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...