• Головна
  • Хто продає та купує землю з електронних аукціонів
Новини компаній
10:05, 28 вересня 2021 р.

Хто продає та купує землю з електронних аукціонів

Новини компаній

Госгеокадастр открыл доступ к данным об отводе земельных участков | UA.NEWS

Переведення відчуження земельних ділянок державної та комунальної форми власності в електронний формат лише збільшили обсяги аукціонів Прозорро. Продаж землі в Україні за допомогою найбільшого віртуального простору країни здійснюється давно. За аналітичними даними Прозорро.Продажі, дохід від земельних торгів перевищив 2 мільярди гривень. Хто і що продає та як купують землю онлайн?

Об’єкти продажу

Земельні ділянки продаються як окремі лоти, у складі цілісних майнових комплексів, промислових об’єктів, приватних домоволодінь. Окремо продається право оренди земельних ділянок державної та комунальної форми власності. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб реалізує онлайн право вимоги ліквідованих банків на майно кредиторів, у тому числі землю.

Продавці землі

Законодавство зобов’язує проводити продаж права оренди та продаж ділянок державної та комунальної форми власності виключно з електронних аукціонів. Організаторами аукціонів є територіальні підрозділи Держкомзему, міські та селищні ради.

Арбітражні керуючі продають землі банкрутів. ФГВФО – активи ліквідованих банків. Збільшується коло приватних продавців: банки, інвестиційні фонди, приватні особи виставляють на продаж власні земельні ділянки. Дохід від продажу земель приватними підприємствами перевищив 37 мільйонів гривень, збільшення ціни – понад 43,7%.

Електронні майданчики

Унеможливлення конкурентної боротьби на торгах закладено в самій структурі Прозорро: доступ до аукціонів продавці та учасники мають лише через акредитовані електронні майданчики.

Заснований в 2013 році Smart Tender максимально сприяє успішному продажу майна:

  • проводить навчання продавців та покупців;
  • надає корисні інструкції з питань онлайн-аукціонів;
  • негайно повідомляє клієнтів про цікаві лоти;
  • забезпечує комплексний супровід пошуку та викупу лотів інвесторами.

Після створення персонального кабінету на Smart Tender кожен продавець, орендодавець та потенційний учасник отримує індивідуальний супровід.

KCzTZw_zJjVan39CYNk6OShXWX71-2IEQLwSPVjiOiIExkFQOCyHm531TaLV_il1APPD9uZVIyU0ignBOd-02ZdlihEJDPKSy0909KPaQLHOO7_ixw9JmDOOEWQ-uIVApgOleVw=s0

Покупці

Доступ до оголошень мають всі бажаючі в режимі 24/7. Законодавство обмежує певні категорії потенційних покупців у придбанні земельних ділянок: до 2024 року не мають право купувати с/г землі ФОП та юридичні особи, є обмеження для нерезидентів. Після кожного земельного аукціону проводиться кваліфікація переможця. Щоб не втратити можливість придбати вигідний лот, отримайте консультацію до сплати гарантійного внеску у менеджерів Smart Tender.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#smarttender
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...