• Головна
  • Логістична компанія "АНТЕЙ СЕРВІС" - 11 років надійності
Новини компаній
13:00, 1 липня 2021 р.

Логістична компанія "АНТЕЙ СЕРВІС" - 11 років надійності

Новини компаній

Кожен виробник та підприємець знає, що ведення успішного бізнесу не можливе без швидкої та якісної логістики. Особливо гостро питання стоїть для великих мереж та компаній, які працюють не тільки по всій Украйні, але й закордоном. Надійний логістичний партнер, який забезпечить вчасну доставку вашого вантажу в повній цілосності і в стислі терміни є запорукою успіху вашого бізнесу.

До вашої уваги компанія ТОВ «АНТЕЙ СЕРВІС», яка є прикладом надійності та професіоналізму.

Логістична компанія "АНТЕЙ СЕРВІС" - 11 років надійності, фото-1

Вже понад 10 років компанія успішно займається надання послуг у сфері вантажоперевезень. Підтвердженням цьому є отримані нагороди та партнери, співпраця з якими триває роками.

Нижче представлений перелік нагород які компанія ТОВ «АНТЕЙ СЕРВІС» отримала за роки своєї праці :

  • 2012-2014 рік – Національній сертифікат «Лідер Галузі»
  • 2014 рік – Грамота Президії Асамблеї ділових кіл
  • 2018 рік - Національній сертифікат «Вибір України»
  • 2020 рік – «Підприємство Року 2020» за версією міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих»
  • 2020 рік – номінант на премію «Зірка якості» за національним рейтингом якості товарів та послуг.

Якщо для вас важлива якість надання послуг, оперативне, відповідальне виконання поставленних задач та швидкі терміни доставки вантажів, то компанія «АНТЕЙ СЕРВІС» - найкращий варіант.

Логістична компанія "АНТЕЙ СЕРВІС" - 11 років надійності, фото-2

Безперечно, всі нагороди та безліч позитивних відгуків - це результат кропіткої праці всього колективу компанії та її керівника Подгорних Зої Вікторівни.

Першого липня 2021 року компанія ТОВ « АНТЕЙ СЕРВІС » святкує свій одиннадцятий день народження. Одиннадцять успішних років вантажоперевезень на теренах Європи, Азії та України.

Вітаємо всіх співробітників з цією датою, бажаємо й надалі натхненно виконувати свою роботу і залишатися прикладом компанії №1 на ринку логістичних послуг України ! Також бажаємо вдячних клієнтів і процвітання.

Компанія розширює свої горизонти в автомобільних перевезеннях вантажів, залучаючи нових вантажовідправників, вантажоотримувачів і перевізників, постійно підвищує рівень кваліфікації співробітників.

Наразі для покращення якості сервісу надання послуг запрошуються на роботу такі спеціалісти:

  • менеджер по логістиці
  • менеджер з продажів

Якщо ви вмієте працювати на результат в команді, а ведення переговорів та супровід клієнтів не складає для вас жодних проблем, ласкаво просимо до нашої команди.

Динамічний розвиток компанії супроводжується забезпеченням гідного рівня заробітної плати працівників, постійним навчанням та перспективами подальшого кар’єрного зросту.

Запрошуємо до співпраці потенційних партнерів та молодих спеціалістів. Приєднуйтесь до нашої команди та забезпечуйте виконання логістичних задач на найвищому рівні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...