• Головна
  • Клініка здорового руху Модус - повертаємо здоров'я без операцій і пігулок
Новини компаній
15:00, 25 червня 2021 р.

Клініка здорового руху Модус - повертаємо здоров'я без операцій і пігулок

Новини компаній

Кінезітерапія – напрямок в медицині, який дозволяє відновити повноцінне функціонування людського організму за допомогою фізичних вправ. Спеціальні вправи розроблені для різних груп м'язів. Вони ефективні при окремих патологіях опорно-рухової системи. З їх допомогою вийде:

  • зміцнити м'язи спини;
  • зміцнити хребет;
  • створити м'язовий корсет уздовж хребта, та ін.

Завдяки фізичній культурі: зменшується біль, усувається спазм, нормалізується кровообіг, прискорюються обмінні процеси та живлення тканин. Фізичні вправи лікар призначає в процесі реабілітації після травми або операції на хребті.

Показання до кінезітерапії: грижа, артроз, механічні травми, інфаркт, інсульт, дистрофія м'язів, викривлення хребта, і т. д. Існує кілька видів терапії – активна і пасивна. Індивідуальну схему лікування визначає лікар залежно від конкретної клінічної картини пацієнта.

Бажаєте покращити своє здоров'я? Зверніться в клініку Modus. Тут працюють кваліфіковані фахівці, які добре володіють методикою. Доступні ціни на кінезітерапія в місті Києв – це те, що приємно Вас порадує. За довгий час роботи медичний центр продемонстрував своїм клієнтам високий рівень професіоналізму і надійності. Про це свідчать численні позитивні відгуки клієнтів.

повертаємо здоров'я без операцій і пігулок

повертаємо здоров'я без операцій і пігулок

Кінезітерапія в місті Київ на професійному рівні

Остеохондроз, артроз, коксартроз, протрузії, міжхребетні грижі – це ті захворювання, при яких найчастіше призначають комплекс вправ і процедур. Крім того, за допомогою фізіотерапії можна швидко відновити організм після операції на хребті. Серед головних переваг кінезітерапії виділяють наступні:

  • практично відсутні протипоказання;
  • доступність;
  • ефективність – усуває причину проблеми, а не симптоми;
  • ефективно застосовується для лікування, профілактики, нарощування м'язової маси;
  • відсутні побічні ефекти.

Відомий центр фізичної реабілітації Modus гарантує високу якість послуг, які надаються клієнтам. Тут працюють кваліфіковані реабілітологи з великим стажем. З цієї причини експерти здатні впоратися навіть з найскладнішим поставленим завданням. Інновації, висока ефективність, доступність, індивідуальний підхід – основні переваги співпраці з медичним центром Modus. Тут працюють фахівці, які «тримають руку на пульсі» медичних інновацій.

канал Youtube:   https://www.youtube.com/channel/UCeChtORDnVNAXFjjokRacKg

наші соціальні мережі:

Сайт:  https://modusclinic.com.ua/ 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр фізичної реабілітації #кінезітерапія в місті Києв #клініка здорового руху Модус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...