• Головна
  • Поки ви милуєтесь квітами сакури — «Венбест», «Сенк» та «Ескорт» на варті вашого спокою
Новини компаній
17:02, 27 травня 2021 р.

Поки ви милуєтесь квітами сакури — «Венбест», «Сенк» та «Ескорт» на варті вашого спокою

Новини компаній

Гіганти охоронного бізнесу — компанія «Венбест», під захистом якої більше 80,000 об'єктів країни, компанія «Сенк» — найбільше охоронне підприємство в Закарпатській області, а також приватна охоронна фірма «Ескорт» у місті Хуст, що 21 рік на сторожі суспільного порядку, — об'єднали зусилля задля безпеки майна громадян, які з приходом весни все частіше залишають домівки і милуються квітами сакури на площі Пушкіна.

Союз багатообіцяючий: «Сенк» — один із лідерів постачання в Україну імпортного охоронного обладнання від виробників світового класу, «Ескорт» дбає про безпеку в місті Хуст більше 20 років, а «Венбест» — одна з найбільших системних охоронних компаній країни з 30-тирічним досвідом, яка першою оцифрувала свою діяльність для надання послуг з охорони найвищого рівня.

Серед клієнтів «Венбест» значна частина вітчизняного банківського сектору, мережевого рітейлу, а також національних і міжнародних компаній на території України. Багато лідерів ринку довіряють власну безпеку саме охоронній компанії «Венбест», серед них такі акули бізнесу, як «ПриватБанк», «Новус», «Нова Пошта», «Єва», «Простір», «АТБ», «Альфа-банк», «Адідас», та інші.

«Венбест» постійно вдосконалює свої цифрові ресурси, що відрізняє її від більшості конкурентів. Серед власних розробок компанії — система обробки та передачі сигналу тривоги центром моніторингу, а також восьмирівневий контроль роботи операторів і груп мобільного реагування, який дозволяє ефективно та вчасно опрацювати кожен виклик.

Поки ви милуєтесь квітами сакури — «Венбест», «Сенк» та «Ескорт» на варті вашого спокою, фото-1

Компанія «Венбест» робить безпеку не лише доступною, а й зручною для споживача.

Наприклад, для управління послугами клієнти можуть скористатися особистим кабінетом на сайті компанії. У своєму акаунті зручно ознайомитися з документацією, оплатити послуги чи залишити запит на зворотний зв'язок. Окрім того, користувачі, які ще не стали клієнтами компанії, можуть замовити консультацію за допомогою чат-боту в Telegram. А ті, хто вже підписав договір — сплатити рахунки або перевірити баланс.

Репутація й напрацювання кожної з компаній перевірені роками. Це означає, що охорона житла та об'єктів бізнесу для жителів Західного регіону відтепер не тільки більш доступна, але й надійніша. Оскільки попит на охоронні послуги стрімко зростає, спільна стратегія «Венбест», «Сенк» та «Ескорт» позитивно вплине на розвиток безпеки в західній частині України, і задовольнить гостру необхідність в якісному охоронному обслуговуванні.

Поки ви милуєтесь квітами сакури — «Венбест», «Сенк» та «Ескорт» на варті вашого спокою, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...