Вже у травні в Києві відбудеться "28-й «Пробіг під каштанами»

30 травня 2021 року 
07:30 – 14:00
Київ, Майдан Незалежності

«Пробіг під каштанами» – перший і наймасштабніший щорічний благодійно-спортивний проект в Україні. Пробіг проходить у форматі FUN RUN. Рух, в якому кожен може взяти участь, стати частиною великої, доброї справи!  «ПРОБІГ під каштанами» – це БІГ ЗА ЖИТТЯ з усмішкою в серці! 

Проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є невід’ємною частиною святкування Дня Києва. 

Як ви пам'ятаєте, 2020 рік не став виключенням – майже 4 000 учасників долучилися до ініціативи #ПробігONлайн. Команда Амбасадорів на чолі з мером столиці Віталієм Кличко та міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайт, подолали дистанцію 5 км і це транслювалось у прямому ефірі на ТРК «Київ». На зібрані кошти було придбано засоби індивідуального захисту для медичних працівників  Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Київської міської клінічної лікарні №9. 

«У 2020 році у зв’язку з covid-19 ми вперше змінили формат проведення заходу. Пробіг відбувся online та отримав досить сильну підтримку від учасників. Адже, не зважаючи на пандемію, маленькі серця потребують допомоги, а традиція святкування Дня Києва має продовжуватися. 

Запланований 28-й старт ми перенесли на 2021 рік, в очікуванні кращої ситуації. Благодійні внески, які було здійснено у 2020 році, збережені та будуть враховані цього року. 

Найголовнішим питанням при підготовці до заходу є формат його проведення:зустрітися на Майдані Незалежності з дотриманням усіх заходів безпекичи підтримати проект online. Ми провели опитування серед представників команд та індивідуальних учасників. На сьогодні понад 90% відповідей на користь offline зустрічі та майже 10% хочуть долучитися online. Нам приємно бачити готовність учасників до зустрічей, а ще приємніше розуміти високий рівень їх самосвідомості у питанні безпеки та поваги один до одного. Тому зараз, у період карантину, нам всім потрібно максимально дотриматися рекомендацій МОЗ та КМДА.» – повідомила ініціатор та організатор проєкту Ірина Кузнєцова.

Організатори благодійного проєкту готують два формати проведення 28-го «Пробігу під каштанами» 30 травня 2021 року.

  • Offline на старт можна долучитися на Майдані Незалежності, при цьому дотримуватися правил гігієни – ОБОВ’ЯЗКОВИМ! є правильно одягнена маска та дотримання відстані між учасниками, ВІТАЄТЬСЯ наявність дезінфекторів та/або рукавиць у відвідувачів, окуляр, власних багаторазових пляшок з водою. 

Проект «Пробіг під каштанами» було створено для допомоги маленьким сердечкам.

Тому важливо, щоб великі серця могли безпечно та спокійно творити історію разом з ПРОБІГом.

  • Online зможуть долучитися всі бажаючі не залежно від часу та місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами». В день заходу, 30.05.2021 до 11:00 вийти на прогулянку або пробіжку, відкрити додаток, натиснути старт, через 5 км – фініш. Також можна зробити фото з пробіжки, завантажити його в додаток і зберегти результати старту. Всі учасники будуть відображені в рейтинговій таблиці із зазначенням локації, маршруту та даних по пробіжці. 

Нагадуємо, це не змагання! Тобто не важливе місце в рейтингу, головне – бути частиною великого старту! 

Також, в додатку можуть реєструватися корпоративні команди (для проведення внутрішнього тімбілдингу), а їх учасники – долучатися до групи «Пробіг під каштанами».

Організатори пропонують учасникам offline старту також завантажувати додаток та фіксувати свою участь.   

«У цьому році місто забезпечить  підтримку благодійного проєкту з метою скорочення витрат фонду на організацію заходу, адже внески учасників за традицією направляються реципієнту – Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 

Для організації легкоатлетичного заходу «Пробіг під каштанами» містом буде розроблено план-схему тимчасового перекриття вулиць. Безпосередньо у День Києва будуть встановлені  краш-бар’єри, надано дві машини швидкої допомоги, авто пожежної безпеки та забезпечено правопорядок силами поліції.»– повідомила директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.


yh0h_EPg_4q2Lp_3jD9Mmhqt9nQeQcPAI_duwgrFUWbCXD11EKdCnmhSZeYeVDOvjvLBS87x6LJ3ZYXVM0ZjMULmGMLMLwNYElJwZGQIHC1avM_FgzkzgAI14Y-J1m7JdVhNWHo

Учасники Пробігу підтримують Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України з 2002 року. За цей час зібрано понад 640 000 доларів, на які було закуплено необхідне обладнання та витратні матеріали для реципієнта.

Важливий факт, яким може пишатися кожен учасник Пробігу: у 2019 році було зареєстровано понад 20 000 благодійників, саме стільки немовлят було врятовано за час підтримки Центру кардіології та кардіохірургії!

РЕЄСТРАЦІЯ НА 28-Й ПРОБІГ 

Зареєструватися на ПРОБІГ можна наступним чином: 

  • на САЙТІprobig.kiev.ua до 25.05.2021.

  • в ОФІСІ у будні в період 11–25 травня з 11:00 до 20:00. 

Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4, вхід з двору.

  • на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 30.05.2021 з 7:30 до 10:00. 

Команда – група осіб від 10 учасників. Зареєструвати команду можна до 25 травня. 

Реєстрація на «Пробіг в ходунках» відкривається 26 квітня. Решта стартів відкриті!

Благодійні внески у розмірі 200 грн/особа, які були здійснені у 2020 році на 28-й ПРОБІГ (або придбання сувенірної продукції) зберігаються та переносяться на 2021 рік. 

Всі старти благодійні.

Благодійний внесок становить 200 гривень, на «Спортивний Пробіг» – 400 гривень. 

Після здійснення внеску, учасник отримує стартовий набір, який містить: номерок учасника, сувенірний браслетик, інформаційну листівку та пропозиції від партнерів.

Стартовий набір можна отримати в офісі оргкомітету 11-25 травня або на Майдані Незалежності 30 травня. 

Маршрут та програма стартів будуть повідомлені окремим релізом ближче до дати заходу. Організатори планують «розтягнути» у часі всі старти. 

_ _ 

Організатори Пробігу:  БО «БФ «Пробіг під каштанами», 
Департамент молоді та спорту КМДА, 
ТОВ «Агентство маркетингових комунікацій «ДІАЛЛА».
Офіційний автомобільний партнер – компанія «Віннер Груп Україна».

Інформаційний партнер Сайт міста Києва 44.ua

Деталі на сайті:  probig.kiev.ua

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии