Топ вакансій з найвищою зарплатою у Києві

Київ ― місто великих можливостей. Тут знаходиться величезна кількість іноземних і вітчизняних компаній, які можуть запропонувати не лише гідну зарплату, але й дати можливість розвиватися та підніматися кар’єрними сходами. Для тих, кого цікавить, яка робота в Києві є найбільш високооплачуваною, ми підготували топ вакансій з найвищою зарплатою та кілька порад по працевлаштуванню.

Високооплачувані вакансії

За даними аналітики OLX сьогодні найвищу зарплату пропонують:

  • ріелторам й інженерам-програмістам ― до 30 000 ₴;
  • електрослюсарям, електромонтерам і головним механікам ― до 25 000 ₴;
  • менеджерам з продажу та керівникам відділів ― до 23 000 ₴;
  • мулярам, газозварникам, електромонтажникам, ливарникам і слюсарям, які працюють у сфері машинобудування, ― до 20 000 ₴.

Крім цього, понад 15 000 ₴ пропонують торговим представникам, далекобійникам, особливо тим, хто займається міжнародними перевезеннями, та працівникам IT-сфери.

Поради по працевлаштуванню

За наявності відповідної освіти та досвіду роботи проблем із працевлаштуванням не буде. Для цього достатньо лише скористатися сервісом пошуку роботи, наприклад, OLX Робота, де представлена одна з найбільших баз вакансій.

Якщо у вас немає досвіду роботи, то підвищити шанси зайняти бажану вакансію допоможуть такі поради:

  • вкажіть у розділі «‎‎досвід роботи» кількість годин або період, протягом якого ви перебували на практиці під час навчання;
  • не соромтеся зателефонувати менеджеру по персоналу, під час розмови у вас буде можливість переконати його, що ви володієте достатнім для обраної вакансії багажем знань;
  • спробуйте влаштуватися там, де пропонують нижчу, ніж на аналогічних вакансіях, зарплату, так ви зможете здобути необхідний досвід, що в майбутньому дозволить вам змінити роботу на більш високооплачувану.

Тим, хто не має необхідних навичок і знань, але хоче влаштуватися на одну з високооплачуваних вакансій, варто пройти курси перекваліфікації. Для опанування спеціалізованої вакансії навчання може тривати від кількох місяців до 1-2 років. Щоб отримати знання, необхідні для вакансії далекобійника, знадобиться від 6 місяців до 1 року. Приблизно стільки ж часу потрібно для опанування одного з напрямків IT-галузі.

Якщо часу або грошей на навчання немає, то ви можете спробувати реалізувати себе у сфері торгівлі. Для того, щоб влаштуватися ріелтором або торговим представником, як правило, достатньо бути комунікабельним, мати добре розвинену інтуїцію, хороші аналітичні та психологічні здібності.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии