Способи вирішення проблем при міжнародних вантажоперевезеннях

Все частіше останнім часом у світі відзначається суттєве зростання ролі міжнародних вантажоперевезень автомобільним транспортом. Зокрема це зумовлюється такими головними перевагами цього типу перевезень як маневреність, висока місткість та звичайно ж суттєва швидкість доставки будь-яких вантажів. В нашій країні також спостерігається позитивна динаміка зовнішньої торгівлі.

Проте все ж неможливо не згадати про проблеми міжнародних вантажоперевезень, котрі суттєво впливають на ведення бізнесу. Хай там як, а поставки різних категорій товарів із-за кордону точно так само, як і продаж товарів за кордон, далеко не завжди проходять без проблем, це важливо розуміти та враховувати під час вибору компанії, що здійснюватиме міжнародні вантажоперевезення.

Проблеми з якими в найчастіших випадках можуть зіткнутися перевізники?

Способи вирішення проблем при міжнародних вантажоперевезеннях, фото-1

Незалежно від того чи це поставки вантажів з-за кордону чи ж продаж товарів за кордон, а вони не завжди проходять без проблем. Різноманітні затримки, проблеми з документацією, поломки транспорту – в дорозі можуть виникнути різного роду складнощі. Зокрема в основному переліку проблем, котрі можуть виникнути при міжнародних перевезеннях вантажів наступні:

 • митні зволікання, коли, наприклад, митні служби проводять затримку вантажу на декілька днів;
 • витрати через затримку на кордоні можуть істотно вирости у тому випадку, коли мова йтиме про швидкопсувні товари;
 • погані дороги – ось іще одна проблема міжнародних вантажоперевезень;
 • швидке зношення автотранспорту, котре призведе до необхідності дорого вартісного ремонту чи заміни техніки.

Що уже говорити про паперові клопоти, а саме найпоширенішу проблему – плутанина з документацією.

Як звести до мінімуму проблеми та ризики в процесі міжнародної доставки?

Способи вирішення проблем при міжнародних вантажоперевезеннях, фото-2

Єдино правильним рішенням буде звернення до послуг АНТЕЙ СЕРВІС, що тривалий час здійснює транспортно-експедиційні послуги в галузі вантажних автомобільних перевезень. Зокрема, мова зараз йде про міжнародні та регіональні автомобільні вантажоперевезення з Європи, Азії та країн СНД. В АНТЕЙ СЕРВІС перевезення успішно здійснюються за допомогою залучення величезної кількості національних та ряду закордонних перевізників, що у своїй роботі використовують широкий спектр рухомого складу. Саме тому ви можете бути певні, що:

 • щасливо уникнете поширених проблем при міжнародних вантажоперевезеннях;
 • на кожен ваш запит зреагують оперативно та в найкоротші терміни;
 • доставка будь-якого вантажу буде своєчасною.

Основні переваги та нагороди

Співробітники компанії надають клієнтам сприяння в митному оформленні вантажів. Тут можливо застрахувати транспорт та життя людей завдяки роботі австрійської компанії ЗАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА». Всім без винятку клієнтам тут завжди готові запропонувати надійність, прийнятні умови співпраці, контроль та відповідно супровід вантажів в режимі 24/7. Діють регулярні знижки для постійних клієнтів, при потребі можливі консультування та відповіді на питання.

Саме бездоганна ділова репутація, любов до своєї роботи та орієнтованість на клієнта стали вагомим приводом для присвоєння підприємству почесного звання «Підприємство Року 2019», яке є зареєстрованим товарним знаком. Таке рішення було прийнято Співтовариством «Ліга Кращих». Рішенням Оргкомітету Товариства «Ліга Кращих» від 21.08.2020 ТОВ «АНТЕЙ СЕРВІС» представлено до звання «Підприємство Року 2019», це в свою чергу – відмінна можливість додатково отримати наступні привілеї розширеного зразка:

 • права ліцензійні, що дозволяють використовувати в рекламі статус «Підприємство Року 2019»;
 • нагорода «Підприємство Року 2019»;
 • сертифікат «Підприємство Року 2019» (національний);
 • та багато ін.

Погодьтеся, уся вищезазначена інформація робить АНТЕЙ СЕРВІС, компанію з більш ніж десятирічним успішним досвідом роботи, не лише професіоналом своєї справи, але й фаворитом та найкращим кандидатом для співпраці. Раптом у вас є запитання на котрі вам хочеться отримати відповіді компетентних фахівців, телефонуйте: +380 (68) 424-84-88 або +380 (50) 440-44-58.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии