• Головна
  • Міжнародна Кібершкола запрошує на БЕЗКОШТОВНІ пробні уроки з програмування!
Новини компаній
15:00, 24 лютого 2021 р.

Міжнародна Кібершкола запрошує на БЕЗКОШТОВНІ пробні уроки з програмування!

Новини компаній

KIBERone – це перша міжнародна КіберШкола у світі, що навчає дітей віком від 6 до 14 років навичкам у сфері цифрових технологій. Проєкт успішно працює з 2016 року і за цей час ми отримали звання «Найкращий освітній заклад 2018 року на території Євросоюзу», а також офіційну кваліфікацію від корпорації Майкрософт.

Ми з вами живемо у світі, де комп’ютерна грамотність уже є невід’ємною частиною нашого життя. Наша школа допоможе перетворити захоплення вашої дитини гаджетами та комп’ютерними іграми в перші кроки до професій майбутнього.

Навчаючись у КіберШколі діти розвивають логічне мислення, практикуються у створенні ігор, анімаційних роликів, отримують актуальні знання у сфері програмування та цифрових технологій. Наші випускники після успішного навчання в KIBERone вміють створювати сайти, ігри, мобільні додатки, володіють знаннями про кібербезпеку, криптовалюту та отримують безліч корисних знань, необхідних для роботи у сфері IT-технологій.

У чому секрет успіху школи KIBERone?

  • Проєкт взяв своє коріння в Силіконовій долині США, яку знають у всьому світі, як осередок сучасних та інноваційних технологій. Більша частина програми для КіберШколи створюється саме там.
  • Співробітництво з дитячими психологами (саме вони адаптують програму навчання під дитячу психіку).
  • У школі працюють викладачі тільки найвищого рівня підготовки і кваліфікації.
  • Наші викладачі прагнуть підготувати учнів до цифрового автоматизованого майбутнього і хочемо з впевненістю додати, що це у них добре виходить.

Які вміння отримає дитина, навчаючись у сучасній КіберШколі?

  • зможе читати програмний код, що є основою програмування;
  • створюватиме комп’ютерні ігри, сайти, мобільні додатки та чат-ботів;
  • отримає навички роботи у графічних редакторах та можливість вдосконалення знань в області дизайну;
  • навчиться працювати з професійними інструментами, що допоможуть вести соціальні мережі та користуватися популярними додатками;
  • покращить рівень знання англійської мови.

Уже сьогодні ви можете підготувати свою дитину до професій майбутнього, записавши її на перший БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок у нашій КіберШколі, що знаходиться за адресою м.Київ, вул. Бурмистенко 3.

Для цього вам необхідно зателефонувати за номером 067 077 64 64 або перейти на нашу веб-сторінку kiev.kiber.one і залишити заявку там, і ми обов’язково вам зателефонуємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сфера цифрових технологій #уроки з програмування у Київі #школа KIBERone в Київі #КіберШкола
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...