• Главная
  • Як порівняти та обрати найкращу автоцивілку осаго онлайн
Партнерский материал
14:30, 23 февраля

Як порівняти та обрати найкращу автоцивілку осаго онлайн

Партнерский материал

Як порівняти та обрати найкращу автоцивілку осаго онлайн

Автоцивілка - це обов'язкове страхування для водіїв в Україні. І тому в будь-якому разі її необхідно придбати, щоб не отримати штраф. Але наявність автоцивілки - це не лише відсутність штрафу. Автоцивілка це в першу чергу фінансовий захист потерпілих під час ДТП. Причому її вартість в деяких випадках відрізняєтся навіть в кілька разів, в залежності від конкурентоспроможності, тарифної політики, циклічності, франшизи та інших параметрів.

На українському ринку автоцивілки більше 40 страхових компаній ведуть боротьбу за кожного клієнта. Тому вкрай важливо самому орієнтуватися в умовах страхування, щоб об'єктивно й неупереджено вибрати найкращу автоцивілку.

Як порівняти автоцивілки різних компаній?

В першу чергу потрібно зрозуміти, які страхові компанії мають ліцензію з автоцивілки. З цією інформацією ви можете ознайомитись на офіційному сайті регулятора МТСБУ: в меню “для споживачів” оберіть “Список СК - членів МТСБУ”.

Але щоб їх порівняти в одному місці скористайтесь страховка осаго онлайн сервісом rinokstrahovka.ua. Завдяки сервісу вам тепер не потрібно їхати в кожну окрему страхову компанію щоб дізнатися умови страхування з автоцивілки. Порівняння автоцивілки тепер онлайн, не виходячи з дому. Причому умови провідних страхових компаній з автоцивілки осаго в одному місці.

Що порівнювати?

По-перше, ми порівнюємо осаго автоцивілку за ціною. Більше 70% водіїв обирають автоцивілку за найнижчою ціною.

По-друге - це розмір франшизи. Щоб порівняти автоцивілку осаго за ціною треба зіставити пропозиції з однаковою франшизою. За українським законодавством франшиза за полісом осаго в Україні не може перевищувати 2600 грн. Але існують й інші варіанти франшизи: 2500 грн., 2000 грн., 1500 грн., 1300 грн., 1000 грн. і Нуль. Є компанії, які не можуть запропонувати різні варіанти страхування, в залежності від франшизи. Тому, наприклад, краще доплатити кілька десятків гривень, аби придбати автоцивілку з кращою франшизою. Найкраща автоцивілка буде з франшизою нуль, але як правило її вартість вища.

По-третє, для нас важлива сама страхова компанія, а точніше її рейтинг. Регулятор МТСБУ кожного кварталу складає рейтинг за трьома основними показниками: загальна оцінка діяльності, якість врегулювання збитків, рівень скарг від потерпілих та страхувальників. Для спрощення цей рейтинг прийнято називати “Світлофор”. Якщо компанія має по всім трьом показникам зелений колір - це означає що у компанії високий рейтинг. Жовтий колір означає - середній рейтинг. Червоний - низький рейтинг.

Як порівняти та обрати найкращу автоцивілку осаго онлайн, фото-1

Додаткові можливості автоцивілки

А ще, завдяки зручному фільтру, ви зможете збільшити страхове покриття, та навіть побачити, які страхові компанії можуть запропонувати технічну допомогу в дорозі. Важливою перевагою сервісу є гарантована, додаткова знижка від сервісу, на кожну страхову послугу. Все це дає можливість об'єктивно й неупереджено порівняти страхові компанії не тільки за ціною, а й за якістю.

Обов'язкова страховка онлайн в одному місці

Для того, щоб порівняти, обрати та придбати страховку осаго онлайн - скористайтесь онлайн сервісом страхування rinokstrahovka.ua. Обов'язкова страховка авто онлайн - це повністю легітимне страхування, яке з 27.03.2019 внесено в п.2.1 в ПДР. Страховку осаго онлайн можна демонструвати прямо з екрану смартфона, або в друкованому вигляді, щоб не залежати від роботи гаджету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#страховка авто #страховка онлайн #осаго онлайн #автоцивілка #поліс осаго
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...