• Главная
  • Лайфхак від ОСББ! Як не платити великі штрафи за воду
Новости компаний
15:00, 18 февраля
1

Лайфхак від ОСББ! Як не платити великі штрафи за воду

Новости компаний

Привіт всім. Я - голова одного зі столичних ОСББ. Зважився написати цю статтю оскільки впевнений, що мій досвід і досвід нашого ОСББ в наш сучасний час точно буде корисний багатьом людям, які хочуть заощадити свій час, нерви і звичайно ж гроші.

Не так давно мене вибрали головою ОСББ і відповідно постало питання щодо переходу на прямі договори з водоканалом та теплоенерго. У зв'язку з цим, я вирішив, звернутися до свого друга, який працює юристом. Свого часу, він мав справу з таким же питанням, а саме, йому нарахували великі борги в кілька тисяч гривень за послуги теплоенерго. Кілька днів він підшукував найкращі варіанти юридично правильного вирішення даного питання, з яким я до нього звернувся. І знаєте, знайшов його!

Він знайшов компанію povirka.com.ua, яка відповідає всім необхідним вимогам і при цьому є повністю відкритою в плані того, що на її сайті доступна вся інформація, в тому числі, договір з метрологічною лабораторією, свідоцтва про калібрування на всі проливні установки та інше. Тобто у відкритому доступі на сайті знаходяться всі дозвільні документи.

Що мені сподобалося, коли я звернувся в компанію?

Та, в принципі все. Перш за все, мені дуже сподобалося те, що у хлопців повністю всі дозвільні документи викладені на сайті. Компанія успішно працює на ринку більше трьох з гаком років. Користуються сертифікованим обладнанням. В Google я не знайшов жодного негативного відгуку про роботу цієї компанії. Саме тому я і зважився звернутися сюди.

А ще, після дзвінка в офіс підприємства, коли там дізналися, що наш ОСББ виявив бажання зробити загальнобудинкове замовлення, оператори відразу ж передали мій телефон директору, який зв'язався зі мною особисто протягом 15-20 хвилин. В ході розмови директор «Повірка Сервіс» повністю пояснив схему роботи компаніїта що  можуть нам запропонувати. Важливу роль у виборікомпанії зіграло те, що вони не беруть оплату за повірку лічильників, які не пройшли повірку. Ми також домовилися про зустріч, що мала відбутися на наступний день.

На наступний день в обумовлений час на зустріч приїхав директор Роман з менеджером В’ячеславом. Вони подивилися наші лічильники, домовилися про необхідну кількість лічильників та пообіцяли врахувати всі побажання по часу повірки. Відразу ж зазначу, з компанією ми зійшлися на тому, що їх співробітники будуть працювати в п'ятницю та суботу одного тижня та в аналогічні дні наступного тижня. Крім того, було обговорено загальна кількість лічильників гарячої та холодної води (800 одиниць). Приємним моментом співпраці стало те, що компанія запропонувала кращу ціну на ринку, а саме 250 гривень за лічильник (за умови, що оплата йде тільки за лічильники, які пройшли повірку).

Для того, щоб у членів ОСББ не виникало питань нам надали посилання https://povirka.com.ua/fqa-ua.html, де зібрані відповіді на всі популярні питання, що можуть виникнути в процесі співпраці. Вся зазначена інформація була додана в загальнобудинковий чат. Через тиждень після ознайомлення з інформацією, ми зібралися на повірку.

Потім до нас приїхали три майстри з «Повірка Сервіс», повірили наші лічильники. Через тиждень ми отримали оригінали документів, які засвідчують придатність лічильників. До слова, в офісі дівчата підказали, як саме, на момент карантину,поставити лічильники на облік в комунальних службах, не витрачаючи свій час та нерви на біганину по кабінетах.

Словом, усім нам дуже сподобалося працювати з Povirka.com.ua. Дякуємо компанії за їх оперативність, вкрай відповідальне ставлення та ретельний підхід до роботи. Багато мешканців нашого ОСББ залишили свої позитивні відгуки про роботу компанії на Гугл картах.

А ви знали?

Повірка лічильників води - це обов'язкова процедура, яку потрібно проходити один раз на 4 роки. Якщо вчасно не пройти цю процедуру, лічильники знімаються з обліку та приходить платіжка за показниками загальнобудинкового лічильника. Суми в платіжках величезні, тому, щоб уникнути неприємностей, заощадити кошти, нерви та час, звертайтесь до послуг компанії «Повірка Сервіс», яка з радістю вам в цьому допоможе.

З цього відео, яке надала компанія, можна дізнатися, що таке повірка лічильників води, що про неї необхідно знати і яким чином це робиться.

Посилання на компанію в соціальній мережі Інстагарм https://www.instagram.com/povirka.kyiv/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Сергей Ивасюк
18 февраля, 15:17
Спасибо за статью, хороший лайфхак.
Объявления
live comments feed...