• Главная
  • Вперше в зоопарку Києва - милі кінкажу поселилися у DREAM TOWN
Партнерский материал
17:00, 4 февраля

Вперше в зоопарку Києва - милі кінкажу поселилися у DREAM TOWN

Партнерский материал

 Тиждень в ТРЦ DREAM TOWN почався з гарних новин – до зоопарку EKZOland приєдналися маленькі милі тваринки кінкажу, вони ж квіткові, медові ведмеді. Не дивлячись на милий зовнішній вигляд, ця чудо тваринка є хижаком з сімейства єнотових. У природі медовий ведмідь мешкає в неотропічних лісах Північної і Центральної Америки та харчується переважно фруктами, квітами, листями та комахами. Завдяки своєму надзвичайно довгому, порівняно і тілом, язику – 15 см, кінкажу легко здобуває мед з вуликів. Чіпкій хвіст, який навіть вважають п’ятою лапою хижака, дозволяє долати відстані від 2 до 2,5 м між деревами. Оскільки кінкажу – це деревні тварини, на плоскій поверхні вони відчувають дискомфорт.

З 2013 року EKZOland входить до Української асоціації зоопарків та акваріумів (УАЗА).Членство в асоціації дозволяє зоопарку здійснювати обмін тваринами з метою збільшення популяції. Медові ведмеді потрапили до EKZOland саме в межах такої програми, їх обміняли на дитинчат пальмових циветт, які нещодавно народилися в DREAM TOWN.

EKZOland – справжній сучасний зоопарк. На відвідувачів чекають: вольєр "міні джунглі" з кумедними едіповими тамаринами, водойма з піраньями та китайським тріоніксом, вольєр з чорно-білими лемурами, найменша мавпочка в світі - карликова мармазетка, мавпочки ігрунки, папуга, мангустіни, сурікати, пітони та інші екзотичні тварини.

Познайомитись з новими мешканцями можна в зоопарку EKZOland, ТРЦ DREAM TOWN, 3 поверх.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...