Будiвельний Альянс провiв онлайн-презентацiю «Як перевести експертний звiт у цифровий формат»

АЛЬЯНС ПРОВІВ ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЮ «ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЕКСПЕРТНИЙ ЗВІТ У ЦИФРОВИЙ ФОРМАТ» 

Національний експертно-будівельний альянс України розпочав практичний запуск цифрової ініціативи – Експертного звіту в цифровому форматі. 

9 грудня у режимі онлайн-конференції виконавчий директор Альянсу Олександр Петушков та фахівець із впровадження проєктів групи компаній linkos Вікторія Ярута продемонстрували вже практичні здобутки того, як працює експертний звіт у цифровому форматі: яким чином подається документ і як направляється на підпис експертам, всі переваги та особливості роботи цієї цифрової системи та скільки коштує її впровадження.

Будiвельний Альянс провiв онлайн-презентацiю «Як перевести експертний звiт у цифровий формат» , фото-1

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ

До речі, цю цифрову систему для Альянсу розробили фахівці  Linkos Group, які є національними розробниками програмного забезпечення систем електронного документообігу та облікових систем. До портфеля компанії входять такі програмні продукти, як: M.E.Doc, COTA, IsPro, Flydoc та платформа електронного документообігу ПТАХ.

Учасники заходу змогли особисто переконатися, наскільки цей інструмент зручний у використанні та безпечний. І чому його варто впровадити?!

- По-перше, це надійно. Підробити цифровий електронний підпис та печатку експерта неможливо.

- По-друге, це швидко та зручно. Експерти підписують документ віддалено в електронному вигляді (що дуже актуально під час карантину).

По-третє, це тренд, який активно втілюється в рамках створення та запровадження державної електронної системи та цифровізації професійної діяльності.

За словами президента НЕБАУ та групи компаній Win Experts Віктора Лещинського, впроваджувати подібні технології - означає рухатися в ногу із часом. Крім того, нині цифрові звіти є досить таки актуальними, оскільки в країні постійно говорять про введення локдауну. Також ця електронна система допоможе працювати дистанційно.  

«Протягом трьох місяців ми тестували цю систему на компанії  «ПРОЕКСП», що входить до групи компаній Win Experts та є учасником Альянсу. І лишилися нею задоволеними, оскільки цифрова система допомагає убезпечити звіти від підробок, а також економить час наших фахівців», - наголошує Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ.

Тож запрошуємо експертні організації впроваджувати цю систему, а Національний експертно-будівельний альянс України готовий усіляко в цьому сприяти. Разом заради розвитку! 

Пресслужба НЕБАУ

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии