24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!

Захід став одним із наймасштабніших у 2020 році та зібрав понад 2000 учасників зі всієї України!Ситуація в Україні внесла свої корективи, та організаторам вдалось провести захід навіть в умовах ізоляції, з врахуванням усіх санітарних норм та створити справжню атмосферу спортивного фестивалю! Формат OCR набирає обертів в Україні та країнах СНГ, і щороку кількість любителів перевірити себе на міцність та витривалість госте у геометричній прогресії!

Унікальну трасу з перешкодами вдалось підкорити не всім! Завдяки унікальному ландшафту мототреку, учасникам довелось підкорювати нові «вершини», адже схили у Пирогово — це справжній виклик не тільки для новачків, але й для професійних спортсменів!

Не обійшлось і без водних перешвод! Незважаючи на осінню погоду, було чимало бруду та води, без чого неможливо уявити справжню Гонку з перешкодами!

Однозначно, ця Гонка запам’яталась усім! 3, 5 та 10 кілометрів траси, а також від 15 до 25 перешкод, які чекали на учасників! Race Nation щоразу створює унікальні траси різного рівня складності, а також найцікавіші перешкоди. Це справжня боротьба характерів, а також чудова змога перебороти власні страхи і повірити у свої сили! Підступний забіг сподобався як новачкам, так і досвідченим учасникам, які постійно беруть участь в змаганнях OCR.

До слова, на дистанції з’явились кілька знакових перешкод, що зробило проходження траси для учасників дещо складнішою. Та, за їхніми словами, перешкоди були вражаючі, хоч і деякі їм так і не піддались з першої спроби.

24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-1 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-2 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-3 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-4 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-5 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-6 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-7 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-8 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-9 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-10 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-11 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-12 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-13 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-14 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-15 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-16 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-17 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-18 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-19 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-20 24 жовтня на мототреці Пирогово, що у Києві, вже вкотре відбулась Гонка з перешкодами Race Nation!, фото-21

Найбільша кількість учасників взяла участь у командній Гонці, серед яких представники найбільших та найпрогресивніших підприємств України. Навіть ті, хто до цього ніколи не брав участі у заходах такого формату, пообіцяли повернутись на Гонку Race Nation! Бо, за їхніми словами, це чудовий тімбілдінг та спосіб випробувати себе на міцність та витривалість!

Наступні гонки Race Nation відбудуться у 2021 році. Організатори пообіцяли дивувати ще більше із кожним новим стартом. Зареєструватися на наступні події усі бажаючі від 18-ти років можуть через сайт www.racenation.ua.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии