Як підключити тюнер Т2?

Як підключити тюнер Т2?, фото-1

Згідно постанови Кабінету Міністрів від 2018 року, в Україні планується поетапний перехід на цифрове телебачення стандарту DVB-T2. Тож для того, щоб не втратити доступ до телебачення, українцям доведеться знайти заміну аналоговим каналам. Одним з альтернативних варіантів є налаштування безкоштовного ефірного телебачення Т2.

Необхідне обладнання

В інтернет-магазині "МТА" представлені тюнери Т2 за найбільш оптимальною ціною! Також пропонуємо вашій увазі декілька порад щодо підключення девайсу. Для роботи необхідно додатково придбати дециметрову ефірну антену DVB-T2. Вона призначена для приймання цифрових сигналів ефірного ТБ. А також потрібен підсилювач сигналу на випадок труднощів з відтворенням каналів.

Після придбання усього необхідного обладнання можна переходити до налаштувань.

Налаштування Т2

Як підключити тюнер Т2?, фото-2

Підключення тюнера Т2 до телевізора

Для початку потрібно під’єднати кабель антени до гнізда «RF IN» в пристрої. Далі – приєднати Т2 до телевізора. Якщо останній обладнаний HDMI-входом, краще використати його, якщо ж ні – візьміть потрійний штекер і під’єднайте у відповідності кольору, як до телевізора, так і до тюнера.

Налаштування каналів

Вмикаємо тюнер разом з телевізором. У налаштуваннях ТВ знаходимо розділ: “Джерело”/ “Source” і перемикаємо вхід телевізора на той, до якого підключений T2.

У нашому випадку це HDMI-кабель, після цього знаходите пульт керування і натискаєте кнопку “ОК”.

Далі вибираєте розділ “Налаштування DVBT”/ “DVBT Settings” і натискаєте на “автоматичне сканування DVBT” / “DVBT Auto Scan”. Після цього обираєте країну і натискаєте внизу кнопку “Пошук”/ “Search”. Сканування каналів може зайняти деякий час, тому чекаєте до його завершення. Коли на екрані з'являється вікно: “Пошук завершено” / “Ready”, натискаєте: “Так”/ “OK” і потім, за допомогою кнопки: “Вихід”/ “Exit”, що знаходиться на пульті, виходите із меню налаштувань. Далі перегляньте чи усі канали працюють справно. Якщо так, то вітаємо, ви успішно завершили налаштування.

Додаткові налаштування антени

Якщо деякі канали не транслюються або працюють несправно, то причина, швидше за все, в слабкому сигналі. Щоб його перевірити, пультом від тюнера натискаєте кнопку: “Інформація”/ “Info”. Порівняйте отримані дані з іншими каналами. Тоді спробуйте переставити антену в інше місце і водночас спостерігайте за динамікою сигналу. Слід пам'ятати, що антена повинна знаходитись якомога вище. Якщо переміщення антени не дало результату, спробуйте вручну знайти бажаний канал. Для цього на пульті знову натискаєте кнопку: “Mеню”/ “Menu” і повертаєтесь до розділу: “Настройка DVBT”/ “DVBT Settings” й натискаєте “автоматичне сканування DVBT” / “DVBT Auto Scan”. Після завершення процесу переходите до ручного налаштування та шукаєте бажаний канал.

Додаткове налаштування каналів

Якщо потрібно змінити порядок відтворення каналів після автоналаштування, натисніть кнопку “Меню”/ “Menu” на пульті тюнера, а далі знайдіть й оберіть розділ “Список каналів” / “Channel list”. Тепер можете встановити бажаний порядок.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии