Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України

Рекорд України на найбільшу кількість побажань до Дня Незалежності рушнику- символі родинної та національної єдності України був встановлений у Деснянському районі міста Києва і став першим рекордом для району.

На 29 метровому рушнику написали свої побажання Україні та її народу більше 390 жителів району.

Встановили сам рекорд 24 серпня біля Пам'ятника борцям за свободу та Незалежність України.

І сам рушник із побажанням симолічно обперезав територію пам'ятнику - ніби з сумом та глибокою пам'яттю обійняв усіх загиблих у боротьбі за Незалежність України

Організатори встановлення рекорду - Деснянська районна у місті Києві Державна Адміністрація ( в.о.голови Ірина Алєксєєнко)

Рекорд України на найбільшу кількість опанованих дитиною музичних інструментів здобув Женя Чеславський - особливий малюк із аутизмом, який опанував гру на 10!!!! музичних інструментах.

Рекорд було зафіксовано в місті Українка просто на сцені святкування Дня Прапора. Організатори Українська міська Рада ( в.о.голови Тетяна Кучер)

На сцені свята Євген виконав пісенний гімн України "Червону руту" на заявлених в рекорді інструментах. Отримувати Диплом приїхала уся родина Євгена, а на сцені під час фіксації рекорду була присутня його мама,Тетяна.

Такі рекорди показують, що Україна підтримує у самореалізації та творчості кожного громадянина.

Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України, фото-1 Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України, фото-2 Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України, фото-3 Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України, фото-4 Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) поставили Два Рекорди України, фото-5
Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии