• Главная
  • «Забіг у Вишиванках» - масова спортивно-патріотична подія
Новости компаний
13:00, 15 августа 2020 г.

«Забіг у Вишиванках» - масова спортивно-патріотична подія

Новости компаний
«Забіг у Вишиванках» - масова спортивно-патріотична подія, фото-1

«Забіг у Вишиванках»- масова спортивно-патріотична подія. Учасники із різних куточків країни збираються у столиці та, одягнувшись у вишиванки, долають обрані дистанції. Із кожним роком подія стає все більш популярною та отримує підтримку діячів культури, спорту, політики та медіа.

Перш за все, це родинне свято, покликане підняти патріотичний дух українців та популяризувати спорт. Вперше «Забіг у Вишиванках» пройшов у 2014 році в Києві на ВДНГ, тоді на безкоштовний забіг прийшли близько 300 людей. Подія відбулася завдяки ініціативі майстра спорту міжнародного класу Олександра Кузіна. Він, разом зі своїм марафонським клубом «Тарас Бульба» https://www.facebook.com/pg/mcTarasBulba/posts/ привертає увагу спортсменів та аматорів до масштабного старту.

«Забіг у Вишиванках» набрав обертів уже після першого його проведення. І наступного року до події долучилися вдвічі більше учасників. Тоді ж організатори додали дистанцію 500 м для підлітків та півмарафон для дорослих. У 2016 році про забіг дізналися із федерації любителів спорту, а також підключилися нові партнери, завдяки чому кількість учасників перевищила 1500.

Термін VYSHYVANKA RUN вийшов на міжнародний рівень, коли українська діаспора в Нью-Йорку, Вашингтоні, Філадельфії, Дубаї, Лісабоні та Ірландії почала збиратися для подолання дистанції. Учасники міжнародних забігів нагадували про свою національність футболками із української символікою. Серед українців, що живуть закордоном ідея забігу активно розповсюджується. Великі міста України також демонструють свою прихильність ідеї, зокрема, Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Рівне.

Подія залучає українців різного віку, професій та рівня підготовки. Кожен може обрати доступну для себе дистанцію: від 100 м для наймолодших, до 21.1 км для підготовлених спортсменів. В залежності від пакету, який обирає учасник, він отримує призи та спеціальні пропозиції від партнерів. Щороку спортсмени та вболівальники стають гостями на Дні Народженні рідної країни – із виступами зірок, розвагами та частувань.

Головна ідея засновника забігу – об’єднувати українців. І з цим завданням він легко справляється, адже щороку можна побачити все більше радісних учасників свята, які спілкуються один з одним та насолоджуються створеною атмосферою.

«Забіг у Вишиванках» заручається підтримкою партнерів, якими виступають широковідомі компанії та їх очільники. Серед них Торгово-промислова палата України, Федерація легкої атлетики Києва, «Моршинська», іспанський спортивний бренд Joma.

«Забіг у Вишиванках – 2020» пройде на ВДНГ. Організатори уже готуються до святкування і обіцяють багато призів та веселощів. Також цього року вперше пройдуть корпоративні забіги із нагородженнями. Зареєструватися та обрати дистанцію можна за посиланням https://vyshyvanka.club/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...