• Головна
  • У Києві визначено переможців Стипендіальної програми імені професора А.А. Чічановського 2020 року
Новини компаній
09:00, 30 липня 2020 р.

У Києві визначено переможців Стипендіальної програми імені професора А.А. Чічановського 2020 року

Новини компаній

Стипендіальну програму започаткував у 2016 році Громадський рух «ОСНОВА» за сприяння Національної академії педагогічних наук, Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, наукового журналу «Наука і публіцистика» та видавництва «Грамота».

Стипендіальна програма присвячена вшануванню пам’яті видатного вченого та діяча, професора Анатолія Анатолійовича Чічановського. Програма спрямована на підтримку обдатованних дітей та студентів, молодих учених, які генерують прогресивні ідеї та спроможні в майбутньому сформувати інтелектуальну еліту України.

Цього року переможцями Стипендіальної програми стали дев’ять учнів загальноосвітніх шкіл Києва та студентка IV курсу Київського національного лінгвістичного університету Головаченко Альона.

Для участі у Стипендіальній програмі необхідно написати конкурсну роботу. Цього року це творче есе або мотиваційний лист.

Діти отримали можливість та успішно склали міжнародні іспити з англійської мови Cambridge English Exam у авторизованому екзаменаційному центрі Cambridge Assessment English. Головаченко Альона отримала сертифікат Teaching Knowledge Test (TKT) – іспит для викладачів англійської мови, які працюють як з дитячою, так і з дорослою аудиторією. І вже у вересні зможе поділитись здобутим досвідом з іншими студентами КНЛУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...