• Головна
  • В Киеве заработают пункты приема для утилизации медицинских масок и перчаток
14:09, 15 квітня 2020 р.

В Киеве заработают пункты приема для утилизации медицинских масок и перчаток

Photo by Mika Baumeister

Photo by Mika Baumeister

В Киеве в ближайшее время начнут работать пункты приема для сдачи на утилизацию медицинских масок и перчаток. Они откроются в каждом районе столицы, написал на своей странице в социальной сети Facebook глава постоянной комиссии по вопросам экологической политики Константин Яловый. 

По словам депутата, сейчас в Киеве нету специально оборудованных площадок, куда можно было бы сдавать использованные маски и перчатки. Поэтому жители города выбрасывают их в обычные контейнеры для тпв.

"Планується уже найближчим часом встановити 10 пунктів прийому засобів індивідуального захисту – у кожному районі Києва. Містяни зможуть здавати туди використані маски та рукавички. Всі відходи будуть збирати та безпечно утилізувати – із дотриманням санітарно-гігієнічних норм, встановлених законодавством. Цим займатимуться спеціалізовані компанії, що мають ліцензії та обладнання", - говорится в его сообщении. 

Планируется, что далее использованные медицинские средства будут передавать специализированным компаниям, которые имеют лицензию на утилизацию таких видов отходов. 

"Медичні відходи категорії В (потенційно інфіковані маски, рукавички, медичний одяг, інші предмети, що могли контактувати з інфікованими рідинами тощо) мають бути герметично запаковані, обов’язково знезаражені і вже після цього передані на підприємства, що мають спеціальну ліцензію та відповідне сертифіковане обладнання, для подальшої безпечної утилізації – зазвичай спалювання у спеціальних печах при високій температурі", - Уточнил чиновник. 

Материал написан на основе публикации Константина Ялового на странице в социальной сети Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новости_киева #новости_киева_сегодня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...