• Главная
  • Огляд одноденних контактних лінз від магазину MKL
Реклама
18:31, 25 марта 2020 г.

Огляд одноденних контактних лінз від магазину MKL

Реклама
Огляд одноденних контактних лінз від магазину MKL

В даний час одноденні лінзи є дуже поширеним вибором для людей з проблемами зору. Всі дослідження вказують на переваги використання одноразових лінз. Крім того, режим щоденної заміни лінз повністю виключає процес їх зносу і утворення відкладень білків і ліпідів на їх поверхні, що призводить до високої гігієни, необхідної для підтримки здоров'я очей. Більш детальну інформацію о лінзах ви можете дізнатися на сайті магазина контактних лінз mkl, де представлений огляд одноденних контактних лінз.

Пропонуємо ознайомитися з перевагами:

1.      Ці переваги включають зручність, підвищений комфорт і кращий зір. Багато досліджень показують, що одноденні лінзи є самим здоровим способом носіння контактних лінз.

2.      Вони стійкі до великої пилу в тому сенсі, що їх можна відразу замінити новою парою в разі забруднення. Високий рівень зручності використання, пов'язаний з відсутністю необхідності щоденного догляду.

3.      Широкий спектр застосування. Одноденні контактні лінзи ідеально підходять для поїздок або подорожей. Одноденні лінзи також є хорошим вибором для людей, які щодня носять окуляри, але ведуть активний спосіб життя, у тому числі займаються спортом. У будь-якому випадку, одноденні контактні лінзи надають своїм користувачам практично необмежені можливості. Ви можете бігати, кататися на велосипеді, плавати, кататися на лижах в захисних окулярах і т. д;

4.      Доступна потужність одноденних контактних лінз зазвичай знаходиться в діапазоні від -10 до +6, що означає, що навіть люди з великим дефектом зору можуть насолоджуватися комфортом, який вони забезпечують. Одноденні контактні лінзи тепер можуть також використовуватися людьми з астигматизмом.

Види лінз по матеріалу:

  • Силікон-гідрогелеві одноденні контактні лінзи. Завдяки вмісту силікону, кисень проникає до рогівки, що забезпечує комфорт при носінні. Гідрогель - ніжний, добре гідратований, в основному не відчутний для очей.
  • Жорсткі лінзи виготовлені з поліметилметакрилату з органічного скла з відносно хорошою кислородо проникністю, але високою жорсткістю, що вимагає дуже точного відповідності форми для досягнення комфорту при носінні.
  • Лінзи Soft - виготовлені з м'яких, зручних матеріалів, що відрізняються гнучкістю.

Одноденні лінзи гарантує відсутність ефекту старіння і утворення поверхневих відкладень, в результаті чого ми можемо відчувати ідеальний постійний комфорт, незалежно від того, як довго протягом дня ми їх носимо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...