• Главная
  • Отримай безкоштовно грошовий переказ та призи від MasterCard та ПриватБанку
Новости компаний
15:00, 25 сентября 2019 г.

Отримай безкоштовно грошовий переказ та призи від MasterCard та ПриватБанку

Новости компаний

Киянин Владислав виявилась одним щасливчиків серед учасників акції "Безкоштовні перекази в Україну через сервіс Fin.do." перші підсумки якої днями підвели організатори ПриватБанк та платіжна система MasterCard. Владислав не лише скористався промокодом та можливістю отримати грошовий переказ абсолютно безкоштовно, а й отримав один з подарунків - сучасну туристичну сумку-рюкзак.  

“На сьогодні акція продовжує діяти, а умови її виконання прості та доступні кожному, - розповідають у ПриватБанку. - З 1 серпня до 31 жовтня усі клієнти, що є власниками картки MasterCard від ПриватБанку та встановили сервіс Fin.do, мають шанс отримати 1 000 промокодів на безкоштовні перекази в Україну до 250 дол. та можливість виграти Apple AirPods і сучасні дорожні сумки від MasterСard. Пропонуємо всім перевірити свою вдачу!”

Fin.do –  спеціальний мобільний додаток, що дозволяє миттєво переказувати гроші з банківських карток Mastercard, випущених у СНД, Європі, Туреччині та Ізраїлі. Переказ в Україну проводиться миттєво й доступний у режимі 24/7. Додаток дозволяє в декілька кліків переказати гроші зі своєї міжнародної картки на картку Mastercard ПриватБанку або отримати гроші від іншого користувача додатка.

За даними ПриватБанку, за 8 місяців 2019 року обсяг грошових переказів з України за кордон збільшився на 67% – до 800 млн доларів США, а їхня кількість на 13% – до 945 тис. переказів. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...