• Головна
  • “Та йди вже, господи!” — Володимир Зеленський наводить лад Україні
Политические новости
09:00, 15 липня 2019 р.

“Та йди вже, господи!” — Володимир Зеленський наводить лад Україні

Политические новости

 Під час планової робочої зустрічі у м. Бориспіль Президент Володимир Зеленський вигнав із зали секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка. Вигнав жорстко, не підбираючи слова: “Вийди отсюда. Вийди. Розбійник ти!”

Ярослав Годунок, у свою чергу, пообіцяв не залишити без уваги вчинок Президента та планує якнайшвидше подати скаргу до суду.

«Здавалося б, все добре: втілюються сподівання народу на справедливість, і можновладці з кримінальним минулим отримують по заслугах. Але! Є одне але. Якби гарант дійсно поставив собі за мету вигнати всіх політиків, які в минулому були притягнуті до кримінальної відповідальності, владна верхівка би дуже поріділа. Звісно, цього ніхто не робить (а варто, бо чому зараз серед депутатів більше людей із двома судимостями, аніж із двома освітами)», - вважає Юрий Недвига.

На думку експерта, робоча зустріч плавно перетворилась на ярмарок: спочатку “Та йди вже, господи!” — Годункову, а потім жарти про метровий шар... ну, скажімо, бруду в озерах Бориспільської області. От просто “95 квартал” у реальному житті!

Експерт вважає, що такі дії президента нічим не відризняються вд дій Януковича. А може, й іще гірше, бо прикривається маскою справедливості й порядку.

Такої ж стратегії поведінки дотримуються і члени партії Зеленського “Слуга народу”, зокрема кандидат по 96-му округу (Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони) Ольга Василевська-Смаглюк. На підставі пліток, вона виганяє людей, своїх прибічників, із засідань. Вона отримує таку інформацію від своїх псевдоактивістів, але не перевіряє її.

У поезії Б. Окуджави є такі рядки: “Кожен обирає сам собі, чортові служити чи пророку”. З огляду на становище, яке склалося на сьогоднішній день в українській політиці, вони надзвичайно актуальні. У чорта за пазухою (на посаді, у партії), звісно, тепліше. Але таку штуку, як чиста совість, ще ніхто не скасовував.

“Та йди вже, господи!” — Володимир Зеленський наводить лад Україні, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...