Политические новости
13:30, 12 липня 2019 р.

96-ий мажоритарний округ

Политические новости

96-ий мажоритарний округ — найбільший за площею в Україні. Сюди входять Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони, тобто вся північна частина Київської обл. Також варто звернути увагу на місто обласного значення – Славутич, яке перебуває за 200 км від центру округу в м. Вишгород.

На зважаючи на це, між кандидатами в народні депутати від округу №96 ведеться запекла боротьба. Зараз лідерами є Роман Буковський, Ольга Василевська-Смаглюк і Ярослав Москаленко.

Роман Буковський балотується на вибори від партії “Батьківщина”, що одразу зрозуміло виборцеві, коли він заходить на його сайт. Роман Буковський балотується від партії “Батьківщина”, що відразу зрозуміло, коли заходиш на його особистий сайт.

Пан Роман не має чітко прописаної політичної програми. Переважно він говорить про план дій і досягнення усно в інтерв’ю. І хоча робить це чітко й лаконічно, однак хотілося б бачити добре прописані конкретні цілі.

Буковський певно найкраще серед інших кандидатів знає проблеми мешканців та підприємств округу. Він чи не єдиний, хто звернув увагу на особливо болюче питання — боротьбу з наслідками техногенної катастрофи на ЧАЕС. Жителі цього регіону потребують регулярних медичних оглядів, адже їхнє здоров’я особливо вразливе.

Також Роман Буковський активно веде свою Facebook-сторінку: публікує дописи про свої візити до дитячих будинків, регіональних підприємств, місцевих концертів. Це типові агітаційні заходи, однак завдяки їм кандидат в депутати може познайомитися з жителями найвіддаленіших селищ округу.

Перейдімо до наступного лідера у 96-му окрузі, Ольги Василевської-Смаглюк. Побудову кар’єри в політиці вдало поєднує з роботою спеціальним кореспондентом каналу 1+1. Зважаючи на те, що вона 15 років розслідувала гучні корупційні справи, програма Василевської-Смаглюк націлена на протидію корупції, внесення змін до Закону України про Антимонопольний комітет тощо. Однак, що саме кандидатка обіцяє мешканцям Вишгородського, Іванківського, Бородянського та Поліського районів поки що не зовсім зрозуміло. Адже на її особистому сайті викладено лише 5 пунктів програми, а детальні пункти щодо містечок і селищ регіону вона лише нещодавно почала публікувати на Facebook-сторінці.

Отож кандидатці від команди Володимира Зеленського потрібно краще познайомитися зі своїми виборцями та їхніми проблемами.

Передвиборча програма колишнього регіонала Ярослава Москаленка, нині самовисуванця, нечітка та містить дуже мало конкретних формулювань. Він говорить і про місцеве самоврядування, і про науку, культуру, екологію, зокрема про кошти на будівництво ЦСВЯП. Однак охопити все неможливо. Варто починати з розв'язання конкретних місцевих проблем.

Заяви пана Ярослава дуже загальні і популістські: “Це країна, де немає олігархів. У цій країні кожен зможе відкрити бізнес, який не забиратимуть. У цій країні пенсіонер житиме, а не виживатиме. Тут держава працюватиме для людей – всіх і кожного громадянина”. Хтось іще вірить таким висловлюванням? Особливо обіцянці “ми маємо передусім побудувати Європу в Україні — європейські зарплати, європейські дороги, європейська якість товарів і послуг”... Не пояснює Москаленко і те, як розуміє поняття “достойне життя”, забезпечення якого вважає головним завданням парламенту.

Однак у програми Ярослава Москаленка є суттєва перевага: він добре знає проблеми свого округу та аудиторію, яка безпосередньо піде голосувати на парламентські вибори (тому й обіцяє виборцям добудувати трасу “Київ-Іванків-Овруч”, зробити освітлення у населених пунктах тощо).

96-ий мажоритарний округ, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...