• Головна
  • Боротьба з торгівлею людьми: активісти заявляють про поліцейське свавілля і порушення прав алко- і наркозалежних пацієнтів реабілітаційних центрів
19:24, 20 червня 2019 р.

Боротьба з торгівлею людьми: активісти заявляють про поліцейське свавілля і порушення прав алко- і наркозалежних пацієнтів реабілітаційних центрів

21 червня о 13:00, на вул. Басейна, 2-А, що Києві, відбудеться прес-конференція, присвячена обговоренню скандальної ситуації, яка склалася навколо ряду українських реабілітаційних центрів. Представники громадських організацій, адвокати, колишні алко-, наркозалежні, родичі пацієнтів висловляться з приводу хвилі обшуків реабілітаційних центрів у Запоріжжі, Житомирі, Вінниці та Харкові.

Так, 22 травня правоохоронці здійснили обшуки у шести реабілітаційних центрах для алко- та наркозалежних у Запоріжжі. Прокуратура області звинуватила організаторів закладів у незаконному утриманні близько 80 людей та у застосуванні до них заходів фізичного та психологічного впливу. На ГО "Центр здорової молоді" було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 146 КК України. Керівник організації Ганна Єзеєва знаходиться під домашнім арештом, ще троє волонтерів, які працювали у реабілітаційних центрах, були взяті на поруки. Аналогічні випадки наразі трапляються і в інших містах Україні: у Житомирі, Вінниці та Харкові.

Рідні та близькі людей, які проходять реабілітацію у цих закладах, впевнені, що пильна увага до антинаркотичних центрів з боку правоохоронних органів пов’язана з фінансовою зацікавленістю та гонитвою за показниками.

Адвокати волонтерів зазаначають, що правоохоронці переслідують фінансові інтереси, адже реабілітаційні центри отримують благочинні внески. Захисники стверджують, що обшуки проводяться з грубими порушеннями, а обвинувачення ґрунтуються на показаннях підставних осіб та свідченнях, отриманих від пацієнтів обманним шляхом.

«Міжнародний антинаркотичний союз "РеВанш"» та «Союз Антинаркотичних Співтовариств», які є співорганізаторами прес-конференції, вже більше 10 років допомагають тим, хто страждає від алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор. Вони здійснюють свою діяльність більш ніж у 16 регіонах країни та за її межами.

 Спікери:

Олександр Вікторович Пшець;

Засновник ГО «Міжнародний правовий альянс», директор приватного підприємства "Юридичний центр "Феміда";

Сергій Володимирович Гавриленко

Голова правління "Міжнародної Антинаркотичної Спілки "РеВанш";

Олександр Миколайович Перевєрзєв;

Координатор зв'язків з громадськістю «Міжнародної Антинаркотичної Спілки "РеВанш"»;

Анна Ігорівна Єзеєва;

Представник «Союзу Антинаркотичних Співтовариств», голова організації "Запорізький центр здорової молоді";

Ігор Володимирович Білоголовський;

Лікар-нарколог, психіатр клініки імені професора Гальченко;

Батьки клієнтів та колишні алко- і наркозалежні;

Володимир Васильович Курач;

Незалежний експерт, громадський діяч в галузі хімічної залежності.

Контактна інформація:

Олександр Перевєрзєв: +380 50 601 51 05
[email protected]


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#активисты #полиция #44ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...