• Головна
  • Сегодня новостная лента 44.ua переходит на украинский язык
РЕДАКЦИЯ ВЕЩАЕТ
09:01, 9 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Сегодня новостная лента 44.ua переходит на украинский язык

РЕДАКЦИЯ ВЕЩАЕТ
Сегодня новостная лента 44.ua переходит на украинский язык

Дорогие читатели, редакция 44.ua обращается к вам по поводу небольшого обновления. Сегодня вы можете удивиться, заметив изменения в ленте, однако факт остается фактом: все наши материалы будут выходить на украинском языке. Сейчас мы объясним суть обновления, сроки его действия и причину.

9 ноября вся страна празднует день украинской письменности и языка. Наша редакция решила присоединиться к флешмобу других русскоязычных сайтов сети CitySites и заранее предупреждает: українською ми також володіємо відмінно.

Судячи з усього, новинні матеріали ми будемо подавати у звичному форматі, проте з афішею може трапитись халепа - там йдуть посилання на тематичний розділ, який наразі наповнюється виключно російською. Перепрошуємо за незручності, зробити такий пласт роботи за день нереально.

Перепрошуємо, але поки що ця акція короткострокова. Тому логотип у шапці сайту ми зараз не міняємо. Та ж ситуація з назвами розділів, рекламними баннерами та іншими елементами головної сторінки.

А теперь - к раздаче слонов. Отдельное напоминание для некоторых пользователей (не читателей), некоторое время нападавшим на нашу страницу в Facebook. Вы требовали по щелчку пальцев перевести все опубликованные материалы, новости, тесты и видеосюжеты на украинский, убивая нашу страницу низкими оценками с накруткой комментариев. Просто потому, что вам очень хочется. Мы сообщали вам следующее:

Ми поділяємо ваше обурення. Абсолютно згодні: в Україні медіа повинні говорити державною мовою. Але справа в тому, що значна частина киян, як і раніше, говорить і читає російською, велика частина запитів, що стосуються Києва, вводиться в пошукові системи російською мовою. Така реальність. Ми - комерційний сайт. Нас не фінансують ні політики, ні олігархи. Основне джерело доходів - це реклама. І якщо ми втратимо велику частину свого трафіку після переходу на українську мову, рекламодавець до нас не прийде. І ми просто закриємось. Тобто зараз є проукраїнський сайт Києва з російською мовою мовлення, а не буде ніякого.

У той же час, ми шукаємо вихід із ситуації. І таким виходом міг би стати перехід на двомовну версію. Однак розробка і обслуговування україномовної версії вимагає додаткових витрат (оплата послуг розробників плюс перекладач, редактор української версії). У нас грошей немає. Ми шукаємо можливість залучення грантових коштів для вирішення цієї проблеми. Якщо у вас є бажання на волонтерських засадах увійти в команду сайту і займатися перекладами всього контенту на українську мову, з радістю приймемо вас в свою команду.

Согласно базовой статистике 44.ua, это предложение добилось ожидаемого результата. За все время общения с нами связались, помогли разработать функционал сайта и вошли в штат 0 человек. Так что с вами этот шаг точно не связан. Точно так же, как и любой другой поступок редакции.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#редакция #редакція #політика #политика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
У читателей часто возникают сомнения или уточнения о редакционной политике 44.ua. Фидбэк нужен всегда, и потому мы будем отвечать на такие вопросы в отдельной спецтеме :)
Оголошення
live comments feed...