Київщина здобула ще одне «золото» чемпіонату світу з джиу-джитсу. Спортсменка перемогла суперницю, яка представляла росію.
На чемпіонаті світу з джиу-джитсу в Абу-Дабі представниця Київщини Єлизавета Кондратович здобула золоту медаль у категорії U18. Особливо принциповою стала фінальна сутичка, у якій українка перемогла спортсменку, що представляла росію.
Перемога у фіналі
Чемпіонкою світу серед спортсменок вікової категорії U18 стала Єлизавета Кондратович із Вишгорода, що на Київщині. У вирішальному поєдинку представниця Київщини достроково здолала суперницю, яка виступала під прапором країни-агресора. Перемогу українка здобула задушливим прийомом.
Вихованка Академії джиу-джитсу Guillotine з Вишгорода, яку тренує Сергій Лисков, провела турнір бездоганно.