Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України, в Києві відбулася святкова церемонія. Про це повідомляє КМДА.
До пам’ятника гетьмана Пилипа Орлика прийшли десятки людей. Він є автором однієї з перших європейських конституцій, а також кількох реформ, які змінили політичну історію України.
Учасники заходу
У заході взяли участь представники КМДА, керівництво Київської міської молодіжної ради, уповноважені Київради з прав ветеранів та осіб з інвалідністю, а також громадськість міста.
Фахівці міської адміністрації наголосили, що цього року подія приурочена до 30-ї річниці ухвалення Основного Закону України, який було прийнято 28 червня 1996 року.
Традиції повертаються: покладання квітів, вшанування пам’яті Орлика і подяки військовим
Заступник голови КМДА Олег Куявський наголосив на важливості захисту конституційних прав в умовах війни:
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Директорка Департаменту суспільних комунікацій КМДА Олеся Зубрицька висловила вдячність українським військовим, які воюють на фронті:
Таким чином для України День Конституції залишається не просто державним святом, а символом відданості принципам демократії, верховенства права та суверенітету, за які сьогодні український народ веде запеклу боротьбу.