У Дніпровському та Дарницькому районах Києва енергетики ліквідовують наслідки аварійного відключення.
У Дніпровському та Дарницькому районах Києва тривають аварійно-відновлювальні роботи після знеструмлення. Енергетики обіцяють повернути світло в домівки мешканців до 16:00.
Відновлення електропостачання у Києві
Після аварійного відключення частини споживачів у двох районах столиці фахівці енергетичних служб розпочали оперативні відновлювальні роботи.
Йдеться про Дніпровський та Дарницький райони Київ, де тимчасово було порушено електропостачання внаслідок аварії на мережах.
Що відомо про відновлення
За попередніми даними, енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та повернути електропостачання споживачам.
Очікується, що світло у домівки мешканців повернеться орієнтовно до 16:00.