У росії погрожують новими повітряними ударами по українській столиці. Про це повідомляє політичний і громадський діяч Андрій Смолій та військовий журналіст Цаплієнко.
Ворог не зупиняється після здійснення двох масованих атак по Києву впродовж травня. За даними розвідки, наприкінці цього місця знову з’явиться смертельна небезпека:
Коли буде атака
Українські військові прогнозують, що третя масована атака може статися сьогодні або завтра, 26 травня:
Іноземцям радять виїхати
Країна-агресор анонсувала ще одне застереження. Міністерство закордонних справ рф опублікувало заяву, в якій росіяни рекомендують іноземцям якнайшвидше покинути Київ, а його мешканцям — не наближатися до об'єктів військової та адміністративної інфраструктури.
Причиною цього є нова загроза здійснення масованої атаки ворогом.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Нові цілі рф - військові і політичні об’єкти
Також відомо, що невдовзі росія приступають до послідовного завдання ударів по підприємствах українського ВПК та органах державної влади:
У зв'язку з цим закликаємо уважно слідкувати за сигналами повітряної тривоги і перебувати там до оголошення відбою.