Удень, першого травня, ворог здійснив повітряну атаку. Про це повідомляє український військовий Цаплієнко.
Масове скупчення шахедів
У повітряному просторі виникла підвищена небезпека. Протягом останніх 15 хвилин на Київщині лунають сильні вибухи. Також подекуди з’являється чорний дим.
Бійці ППО застерігають, що в небі зафіксовано масове скупчення російських шахедів. Близько 50 цих небезпечних об’єктів залітають із сусіднього регіону:
Головний напрямок руху
Під час військової повітряної розвідки було встановлено, що більшість БпЛА летять в одному напрямку - на Київ!
Декілька груп цих об’єктів вже оточили українську столицю із північної й південно-східної частини країни.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Райони, де зараз гучно
За останніми даними правоохоронців, сирени застерігають про підвищену небезпеку у двох районах:
Також велике скупчення БпЛА виявлено біля сусіднього регіону - Черкащини, звідки йомовірне продовження атаки на Київ.
Небезпека триває
Окрім цього, існує загроза здійснення ворогом ракетного удару: