Вогонь охоплює Київ: за день вигоріло майже 15 тисяч “квадратів” екосистем

У Києві лише за один день площа пожеж в екосистемах сягнула майже 15 тисяч квадратних метрів.

Загоряння сухої трави та очерету зафіксували одразу у кількох районах столиці. Рятувальники закликають містян бути обережними, адже навіть незначна необережність може спричинити масштабну пожежу, повідомили в ДСНС Києва.

Пожежі спалахнули у трьох районах столиці

За інформацією рятувальників, протягом дня пожежі сухої рослинності ліквідовували у Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах Києва. Загальна площа загорянь у природних екосистемах склала близько 15 000 квадратних метрів.

Фото - ДСНС Києва

"Фахівці зазначають, що суха трава може здаватися дрібницею, однак кілька секунд необережності - кинутий недопалок або навмисний підпал здатні перетворити її на небезпечну стихію", - відмітили в ДСНС.

Рятувальники закликають киян бути обережними

Через вітряну погоду вогонь швидко поширюється сухою рослинністю, створюючи загрозу лісам, житловим будинкам, тваринам і навіть життю людей. Щоразу на боротьбу з такими пожежами виїжджають підрозділи рятувальників, які у цей час могли б допомагати на інших надзвичайних подіях.

Фото - ДСНС Києва
  • не підпалювати суху траву та сміття;
  • не кидати недопалки на землю;
  • не розводити багаття на відкритих територіях.
  • Якщо ви помітили пожежу, необхідно негайно повідомити за телефонами 101 або 112.

Нагадаємо, на Київщині рятувальники виявили тіло постраждалого серед руїн житлового будинку.