Поліцейські та співробітники СБУ викрили 48-річного киянина, який пропонував військовослужбовцю допомогу у звільненні зі служби та організації виїзду за кордон.
За свої "послуги" шахрай вимагав 6 тисяч доларів та отримав від жертви 230 тисяч гривень. Зловмиснику загрожує до дев’яти років ув’язнення із конфіскацією майна, повідили в поліції Києва.
Обіцяв "списати" за статус доглядальника
Затримання та кримінальні провадження
Поліцейські затримали чоловіка у кав’ярні під час отримання останньої частини неправомірної вигоди — 170 тисяч гривень. Слідчі повідомили йому про підозру. Санкції статей передбачають до дев’яти років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Київщині чоловік влаштував стрілянину в одному з магазинів. За даними поліції, він перебував у стані алкогольного сп’яніння та поводився агресивно як у приміщенні закладу в місті Бориспіль, так і поруч із ним. Правоохоронці затримали зловмисника та повідомили йому про підозру — тепер йому загрожує до семи років позбавлення волі.