Сьогодні, 24 грудня, деякі потяги досі не курсують через Коростень у напрямку Києва. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.
Фахівці залізничної компанії змінили маршрути потягів у такому напрямку:
Сьогодні, 24 грудня, деякі потяги досі не курсують через Коростень у напрямку Києва. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.
Фахівці залізничної компанії змінили маршрути потягів у такому напрямку:
"Пасажирські поїзди сьогодні ще не курсують через Коростень, а прямують тимчасовими обхідними маршрутами", - повідомляють залізничники, як пише Укрзалізниця.
За даними «Укрзалізниці», поблизу Коростеня на Житомирщині вантажний поїзд зійшов з рейок через детонацію. Ймовірно, що це сталось після удару дроном типу «Shahed».
Як наслідок, виникли пошкодження колій та локомотива пасажирського потяга №45/46 Харків — Ужгород, який у цей час рухався поруч.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
У зв’язку з виявленими пошкодженнями було запущено додаткові потяги альтернативними маршрутами:
"Подовжений шлях і необхідність додаткових стиковок збільшують час у дорозі. Втім, зробимо все можливе, щоб усі пасажири дісталися до своїх домівок до Святвечора", - повідомляє Укрзалізниця.
Усі незручності — тимчасові. Залізничники докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше відновити рух у звичному режимі за графіком Укрзалізниці.