Громада столиці продовжує підтримувати українських військових: Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію з 3000 FPV-дронів різних типів.
Мер Києва Віталій Кличко передав від громади столиці нову партію допомоги для захисників - 3000 FPV-дронів різних типів. Безпілотники отримають, зокрема, військові 3-ї штурмової бригади, яка входить до складу 3-го армійського корпусу ЗСУ. Про це повідомив Віталій Кличко.
Київ - один із лідерів допомоги фронту
Від початку 2025 року Київ активно підтримує військові підрозділи, які боронять Україну. З міського бюджету лише 3-й штурмовій бригаді було виділено 500 млн грн на оснащення.
У різний час громада столиці передала військовим:
- 6 000 дронів - наприкінці літа;
- мобільну школу FPV-дронів - взимку, на базі автобуса МАЗ;
- понад 10 000 дронів і 20 пікапів Toyota Hilux - минулого року;
- близько 200 систем РЕБ, а також броньовані автомобілі та засоби зв’язку з початку 2025 року.
Загалом, за словами мера, від початку 2025 року громада Києва передала на фронт майже 50 000 БпЛА різних типів. Це системна робота, яка охоплює як закупівлю техніки, так і підготовку операторів - аби кожен дрон на передовій працював максимально ефективно.
Київ передав ще 3000 FPV-дронів військовим 3-го армійського корпусу ЗСУ.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.