У Києві чоловік погодився за гроші підпалити автомобілі у Шевченківському районі, однак винагороду так і не отримав.
У Києві 33-річному чоловіку повідомили про підозру у підпалі двох автомобілів у Шевченківському районі. За даними слідства, він погодився виконати замовлення за $1200, але грошей не отримав. Внаслідок дій палія власники авто зазнали збитків на понад 850 тисяч гривень. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.
Як все сталося
За даними прокуратури, підозрюваний у 2021 році переїхав з окупованого Криму на підконтрольну Україні територію. Після початку повномасштабної війни його мобілізували, але згодом він самовільно залишив службу.
Чоловік погодився підпалити машини, які за зовнішнім виглядом могли належати військовим. Для цього він придбав легкозаймисту речовину та облив нею авто. У результаті дій палія було пошкоджено два автомобілі камуфляжного кольору:
- Ford F-150
- Isuzu Trooper
- Загальна сума збитків — понад 850 тис. грн.
Організатори обіцяли палію $200 та $1000 за виконану «роботу», проте грошей він так і не отримав.
Зазначається, що цей самий чоловік раніше отримав підозру за підпал автомобіля офіцера Нацгвардії України, Героя України, якому у день злочину виповнилося 25 років.
Підозрюваний перебуває під вартою. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.