У київських школах встановлять більше камер відеоспостереження.
До кінця року в навчальних закладах Печерського та Дніпровського районів столиці планують встановити ще близько тисячі камер відеоспостереження. Про це повідомив Офіційний портал Києва.
Заступник голови міської адміністрації Валентин Мондриївський наголосив, що камери спостереження, а також надійний інтернет в укриттях - це основа сучасного безпечного навчального середовища.
Зараз у школах столиці вже встановили понад 1,32 тис. оглядових камер, 123 пристрої з функцією розпізнавання облич і 13 камер у дитячих садках. Найбільше закладів, охоплених системами безпеки, в Оболонському (47 шкіл і 55 дитячих садочків) та Деснянському районах (53 школи і 69 садочків).
396 столичних шкіл підключені до оптичного інтернету, з яких 71 має Wi-Fi. Окрім цього, 391 укриття в загальноосвітніх закладах уже забезпечене Wi-Fi-зв’язком.